Kısa bir mola...
Semih Bodur

Semih Bodur

Kısa bir mola...

07 Kasım 2019 - 16:39

Gazetecilik merakı bende küçük yaşlarda başladı.

Okuma yazmayı erken öğrenmiş bir çocuktum ve okulda da iyice pratik yapmış oldum ki 2. ya da 3. sınıftı tam hatırlamıyorum, kendi gazetemi yapmaya çalışırdım defterlerin sayfalarıyla…

Gel gelelim aradan yıllar geçti, kaderin cilvesi olarak üniversite eğitimimizi Ege Üniversitesi’nde Gazetecilik bölümünde tamamladık. Küçük yaşta gazetecilik meraklısı olan ben, bu işin mektebini okumuş olmuştum.

Spora olan ilgim ve merakımla birlikte, kendimi iyi yetiştirdiğimi düşündüğüm spor alanında bir şeyler yapmayı planlarken, yollarım Gebze Yenigün Gazetesi’yle kesişti.

Bu sayede de siz değerli okurlarımıza 1,5 yılı aşkın süredir bölgemizden haberler ulaştırmaya gayret ettim. Sizler adına bölgede yaşanan birçok olayın takipçisi oldum ve sahada koşturdum.

Yapılan programları sizlere aktarmak için gayret ettim ve zaman zaman da buradan yazmaya değer bulduğum konular üzerine fikirlerimi sizinle paylaştım.

Şimdi ise kısa bir mola vakti.

Yaklaşık 1 ay boyunca aranızda olamayacağım. Askerlik görevini yapmak üzere Mamak’a doğru yola çıkacağım. Bundan dolayıdır ki gitmeden önce köşeden sizlerle vedalaşmak istedim.

Sahada çalıştığım tüm muhabir arkadaşlarıma, ofiste gazete için omuz omuza verdiğim, sizlere daha kaliteli bir yayın organı ulaştırmak için mesai harcadığım tüm çalışma arkadaşlarıma bu süre zarfında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Ve siz değerli okurlarımıza da huzurlu ve keyifli bir süreç dilerim, Gebze bölgesini Yenigün’den takip etmeye devam edin.

1 ay sonra görüşmek üzere, hoşça kalın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar