Yeniden Refah, Erbakan’ı ağırlayacak

Yeniden Refah, Erbakan’ı ağırlayacak

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Teşkilatı, partinin genel başkanı Dr. Fatih Erbakan’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

21 Mayıs 2019 - 10:16

25 Mayıs Cumartesi günü partinin genel başkanı, Kocaeli teşkilatının düzenlediği iftar programına katılacak. Genel başkanın geleceği gün belli olduktan sonra, il başkanı Mehmet Aras olağanüstü gündem ile partisinin il başkanlık divanı, il yönetim kurulu ve ilçe başkanları ile ayrı ayrı toplantı yaparak iftar programını için gereken hazırlıklar hakkında istişareler yaptı.  Yapılan toplantılarda konuşan Mehmet Aras şunları söyledi;

EN GENÇ CUMHURBAŞKANI OLACAK
“Tüm kamuoyu çok iyi bilmektedir ki, artık iktidar gemisi su almaktadır. Geminin suyunu boşaltmak için harcanan çabalarda nafiledir. Eninde sonunda bu işin sonu yeni bir iktidardır ve bu yeni iktidarda, yeniden refah iktidarıdır. Genel başkanımız, ülkemizin neresine gitse yer yerinden oynuyor. Millet bu genç lideri bağrına basıyor. Bu sevgi Dr. Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı yapacak, böylelikle ülke tarihin en genç cumhurbaşkanı Erbakan olacaktır.”

BU MİLLET KIYAMETE KADAR VAR OLACAK
Akabinde basına seslenen Aras, 19 Mayıs hakkında açıklamalarda bulundu ve şunları dile getirdi; “19 Mayıs’ın 100. yılına erişmiş bulunuyoruz. Bilindiği gibi şanlı Türk milleti, birinci cihan harbinde yenilmemiştir. Girdiği tüm cephelerde savaşı kazanmıştır. Lakin devletler hukukunun gereği olarak, müttefikleri savaşı kaybettiği için hükmen mağlup sayılmıştır.  Amma bu büyük millet, devletler hukuku gereği yenilmiş sayılmış olsa da, “milletler ve tarihin hukukunun gereği olarak” asla kaybetmez, son kurşun atılmadan, son can verilmeden, son ocak sönmeden bu millet yenilmiş sayılamaz ve bu millet muhakkak kıyamet sabahına kadar da var olacaktır.

ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINA RAHMET DİLEDİ
Bu bilincin yetiştirdiği bir kahraman olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bundan yüzyıl önce Anadolu’ya geçerek istiklal sancağını açmıştır. Çünkü o da bir mili görüşçüdür, ülkenin her alanda bağımsız ve lider ülke olmasının mücadelesini vermiştir. Daha düşmanı yurttan çıkarmamışken, Ankara’da eğitim kongresini yapmıştır. Yeni neslin nasıl eğitileceği sorusuna cevap aramıştır. Gençliğin yetişmesine büyük önem vermiştir. Çünkü rahmetli Erbakan hocamızın da dediği gibi; bir milletin en büyük gücü imanlı evlatlarıdır. Allah ona ve silah arkadaşlarına gani gani rahmet etsin. Yeniden Refah Partisi, bu ülkeyi yeniden lider ülke yapmak için kurulmuş bir partidir. İnşallah 19 Mayıs’ın, bağımsızlık ruhunu yeniden tesis etmek bize nasip olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
ÇYDD’de kodlama eğitimi başladı
ÇYDD’de kodlama eğitimi başladı