Yeniden Refah’tan coşkulu divan toplantısı
Reklam

Yeniden Refah’tan coşkulu divan toplantısı

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Divanı, İl Başkan Yardımcıları Yılmaz Karagülle. Kamil Tökgöz, İl yönetim kurulu üyeleri İhsan Malkoç, Celal Dülger, Bünyamın Kahraman, Salih Ergün, Ömer Çapar’ın katılımıyla gerçekleşti.

07 Mayıs 2019 - 15:26

Toplantı divan kurulu, Yılmaz Karagülle’nin divan başkanlığında; Engin Kılıç, Mehmet Kocaman, Yaşar Birgül ve Emin Gürcan tarafından oluşturuldu. Divanda İlçe teşkilatı birim başkanları ve gençlik kolları mahalle temsilcileri raporlarını sundu. Raporların sunumunun ardından İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Karagülle yaptığı selamlama konuşmasında, “İster oy atın ister ok.  Attığınızda kuklayı değil kuklacıyı vurmalısınız” der Malcolm X.  Erbakan hocamızda kurduğu milli görüş teşkilatlarıyla kuklacıyı tam beyninden vurmuş ve siyonizmin kurduğu 100 yıllık planı çöpe atmıştır. Bizde Dr. Fatih Erbakan’ın liderliğinde inşallah Milli görüş bayrağını önce Gebze sonra Kocaeli ve sonra bütün Türkiye semalarına dikeceğiz” dedi.

82 MİLYONU KUCAKLAYACAĞIZ
Kapanış konuşmasında söz alan Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ise şunları dile getirdi; “Milli Görüş’ün tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yılı başlattık. Bizler yıkmak için değil, ayrıştırmak için değil, ötekileştirmek, suçlamak için değil, hiçbir ayrım gözetmeksizin 82 milyon insanı kucaklamak için geliyoruz inşallah. Bundan dolayıdır ki birinci 40 yılda koalisyon ortağı olduktan sonra ikinci 40 yılda tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yıl başlamıştır. Türkiye'nin her yerinde yapılan siyasi toplantılarda Milli Görüş ve Erbakan heyecanı başlamıştır. İkinci 40 yıl harekâtı bütün ezilenlere gariplere hayırlı olsun. Bizim gücümüz ihlas, samimiyet ve şuurundan kaynaklanıyor. Mevcut iktidar gitsin de kim gelirse gelsin siyaseti değil ülkenin sorunları çözülsün de kim çözerse çözsün anlayışıyla geliyoruz. Eksik olanları tamamlamak, yapılan yanlışları düzeltmek için geliyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak adım adım bütün Türkiye'yi hep beraber inşa edeceğiz. Fakire sayısını artıran değil fakirliği ortadan kaldıran siyaset yapacağız.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gebze’deki geri dönüşüm kafesleri yenilendi
Gebze’deki geri dönüşüm kafesleri yenilendi
“Gebze’ye kent misafirhanesi kazandıracağız”
“Gebze’ye kent misafirhanesi kazandıracağız”