Yine, yeni, yeniden Murat Aydın

Yine, yeni, yeniden Murat Aydın

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (KASKF) 15. Olağan Genel Kurulu’na tek liste ile giren Murat Aydın, 5’inci dönem için genel kuruldan yetki aldı. 983 delegenin oy kullanma hakkının olduğu genel kurulda hazirun listesine 495 üye imza attı.

09 Haziran 2019 - 16:20 - Güncelleme: 09 Haziran 2019 - 16:25

KASKF 15.Olağan Genel Kurul toplantısında, gündemde bulunan 14 madde oy birliği ile kabul edildi.  Açılış ve yoklama sonrasında divan teşekkülü oluşturuldu. İzmit Atatürk Spor Salonu’nda yapılan KASKF 15.Olağan Genel Kurulu’na protokol ve delegeler yoğun ilgi gösterdi. Tek listeyle gidilen seçimde Murat Aydın, 5’inci dönem için genel kuruldan yetki aldı. Kongre amatörlere yakışır şekilde son derece seviyeli geçti. Mevcut yönetim kurulundan 9 kişi değişti, 20 kişi yerinde kaldı.

BİZ BİR AİLEYİZ
Kongre divan kurulu seçimi ile başladı. Genel kurulda Divan Başkanlığını Yaşar Can yaparken, Işıl Bozca, Figen Derin Karabulut, Yusuf Erenkaya ve Ali Gürdal divan katiplikleriydi. 983 delegenin oy kullanma hakkının olduğu genel kurulda haziruna 495 üye imza attı. Yaklaşık 4 saat süren genel kurulda mevcut başkan Murat Aydın güven tazeledi. Öte yandan Aydın, tüzük değişikliği yaparak 25 kişilik yönetim kurulu sayısını 29’a çıkardı. Açılış konuşması için kürsüye çıkan Murat Aydın, “İlk günkü kadar heyecanlıyım. Muammer Hazer’in başlattığı bu serüven devam ediyor. O evlat bugün 32 yaşına girdi. Ben tek başına bir şey değilim, biz bir aileyiz” dedi. 

KASKF YÖNETİM KURULU

Murat Aydın (Başkan)

Yalçın Gül

Mithat Ağa

Akın Ziya Ünal

Murat Demirhan

Hakan Kalıntaş

Mehmet Çetinkaya

Şaban Eraslan

Zekiye Başaran

Selçuk Baysal

Hakan Akyıldız

Hüseyin Bat

Çetin İnan

Işıl Bozca

Selman Açık

Mustafa Erdem

İhsan Keskin

Engin Yaşar

Seyhan Küçükleroğlu

Mustafa Salman

Ali Akbaş

Onur Ak

Tarık Gürgen

Ümit Fatih Yalsız

Mehmet Durukan

Hikmet Kanpara

Severcan Kara

Sabri Yıldız

Hayrullah Serim

983 üyenin oy kullanma hakkı olduğu genel kurulda seçime tek liste giren Murat Aydın 342 oyla beşinci kez başkanlığa getirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
Kadıoğlu, Darıcalıları KETEM'e davet etti
Aras’a genel merkezden misafir var
Aras’a genel merkezden misafir var