Yüzde 30’u Çakır’dan, gerisi…!

Yüzde 30’u Çakır’dan, gerisi…!

Yaptığı 14 transfere lisans çıkarması için geçmiş dönemden alacağı bulunan 12 futbolcu ve 2 teknik adama 1 milyon 300 Bin TL ödemesi gereken Gebzespor kaderini bekliyor.

24 Ağustos 2018 - 13:40

Yaptığı 14 transfere lisans çıkarması için geçmiş dönemden alacağı bulunan 12 futbolcu ve 2 teknik adama 1 milyon 300 Bin TL ödemesi gereken Gebzespor kaderini bekliyor. Başkan Abbas Sır transfer yasağının kalkması için adeta çırpınırken, bu sıkıntılı süreçte en büyük adım yine İlker Çakır’dan geldi. Gebzespor’a 3 yıl başkanlık yapan ve özellikle kulübün borç yükünü önemli bir ölçüde hafifleterek ‘efsane başkan’ unvanını alan Çakır, ihtiyaç duyulan paranın yüzde 30’unu karşılayacağını açıkladı.

ÇAKIR ÖRNEK OLSUN
Bilindiği gibi başkanlık yaptığı dönemde eski teknik adam ve futbolcularla anlaşma yoluna giden ve onlara alacaklarının yüzde 30’unu ödeyerek kulübü yaklaşık 5 milyon borçtan kurtaran Çakır, TFF’de dosyası bulunan diğer isimlerle alacaklılarının hepsini istemesi nedeniyle anlaşma zemini bulamamıştı. Kendini ‘Gebze sevdalısı’ olarak tanımlayan Efsane Başkan İlker Çakır, 31 Ağustos’a kadar ödenmesi gereken 1 milyon 300 Bin TL’nin yüzde 30’unu karşılayacağını bildirerek, kurum ve kuruşlar ile Gebze’de iş-güç sahibi olan birçok işadamına örnek oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP Çayırova, iftarda bir araya geldi
MHP Çayırova, iftarda bir araya geldi
AK Parti'nin yeni il başkanı Ellibeş oldu!
AK Parti'nin yeni il başkanı Ellibeş oldu!