Reklam
Külte isyan etti, istifayı bastı!

Külte isyan etti, istifayı bastı!

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile yaptığı görüşmelerden olumlu bir sonuç alamayan Çayırovaspor Başkanı Şevket Külte istifa kararı aldı.

07 Temmuz 2019 - 13:58

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile yaptığı görüşmelerden olumlu bir sonuç alamayan Çayırovaspor Başkanı Şevket Külte istifa kararı aldı. Yeşil-Siyahlı ekipte uzun yıllar yöneticilik yapan ve geçtiğimiz sezonda ‘kulüp başkanı’ sıfatıyla Çayırovaspor’a hizmet veren Külte, istifa ettiğini sosyal medya hesabı aracılığıyla duyurdu. ‘Kamuoyuna duyuru’ başlığıyla veda mesajı yayınlayan Külte, şunları dile getirdi: “Uzun yıllardır yöneticilik yaptığım, hali hazırda başkanlık görevini yürüttüğüm Çayırovaspor kulübümüzün başarılı olması için sizlerle birlikte çalıştık. Çayırova’mızın ortak değeri olan Çayırovaspor’umuzun başarı çıtasını daha da ileri taşımak, daha enerjik ve daha güçlü bir yönetim oluşturma maksadı ile olağanüstü kongre kararı almış bulunmaktayız.

TEŞEKKÜR ETTİ
Bugüne kadar kulübümüze destek olan tüm siyasi parti temsilcilerine, Çayırova Belediye Başkanlığı’na, Çayırova’mızdaki tüm STK temsilcilerine ve bugüne kadar her şartta bizden desteklerini esirgemeyen siz kıymetli Çayırovalı hemşerilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Oluşacak yeni yönetimin Çayırovaspor için hayırlı hizmetlerde bulunacağını ümit eder, bu vesile ile olağanüstü kongre kararımızı kamuoyuna saygı ile duyururum…”

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yazarlar kitap fuarına tam not verdi
Yazarlar kitap fuarına tam not verdi
10 gemiye, 10 ayda 10 milyon ceza!
10 gemiye, 10 ayda 10 milyon ceza!