5 isim çizik yedi, 3 ismin görev yeri değişti

Gebze Belediyesi’nde beklenen rotasyonu gazeteniz Yenigün, dün 17.20’de özel haberle duyurmuştu. 8 müdürlükte yaşanan değişimde Başkan Zinnur Büyükgöz 5 ismin üzerini çizerken, 3 ismin de başka müdürlüklere atamasını gerçekleştirdi.

5 isim çizik yedi, 3 ismin görev yeri değişti
08 Ağustos 2020 - 10:40 - Güncelleme: 08 Ağustos 2020 - 10:49

Gebze Belediyesi’nde yeni dönem başlıyor. Başkan Zinnur Büyükgöz’ün 8 müdürlükte yaptığı değişimin ayrıntıları belli oldu. Başkan Büyükgöz’ün ince eleyip sık dokuduğu rotasyonda 5 ismi kızağa çekerek müdürlük görevlerini elinden alındı. Bu isimler Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hasan Güler, Muhtarlık İşleri Müdürü Hakkı Şen, Ruhsat ve Denetim Müdürü Zeki Yalçın, Mezarlıklar Müdürü Ramazan Kılınç ve Dış İlişkiler Müdürü Mehmet Yayla oldu. Büyükgöz, görevlerinden alınan isimlerin yerlerine Caner Bebe’yi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne, Erhan Ekşi’yi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne, Dr. Erhan Horoz’u da Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’ne atadı.

3 MÜDÜRÜN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ
Büyükgöz, 3 müdürün de görev yerlerini değiştirdi. Buna göre işletme ve İştirakler Müdürü Burhan Kandemir, Teftiş Kurulu Müdürlüğü’ne, Destek Hizmetleri Müdürü Yalçın Yıldırımtepe ise Mezarlıklar Müdürlüğü’ne görevlendirildi. Kandemir’den boşalan işletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne Mehmet Yılmaz getirilirken, yeni dönemin Destek Hizmetleri Müdürü de Hacı Key oldu. Hukuk İşleri Müdürlüğü’ne vekaleten bakan Ahmet Gökhan Aydın'ın Dış İlişkiler Müdürlüğü’ne görevlendirmesiyle Hukuk İşleri Müdürlüğü koltuğuna Cahit Poat oturdu.
 
BAŞKAN YARDIMCILARINI 4’LEDİ
8 müdürlükte değişime giden Büyükgöz, başkan yardımcılığa kadrosuna da takviye yaptı. 3 başkan yardımcısıyla çalışan Büyükgöz’ün yeni başkan yardımcısı Ali Kaya oldu. Uzun yıllar İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çeşitli müdürlükler ve görevlerde bulunan, bir süre önce de Gebze Belediyesi’nde mesaiye başlayan İnşaat Yüksek Mühendisi Ali Kaya yeni teknik başkan yardımcısı olarak atandı. Yeni Başkan Yardımcısı Ali Kaya'ya Teknik Birimler, İmar, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün bağlandığı öğrenildi.


Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kaya
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum