5. Murat Aydın dönemi başlıyor

Gebze’de ikamet eden bir spor adamı olarak KASKF tarihine adını altın harflerle yazdıran Murat Aydın, pazar günü yapılacak 15. Olağan Genel Kurul’da 5. dönemine ‘merhaba’ diyecek.

5. Murat Aydın dönemi başlıyor
07 Haziran 2019 - 15:51

Gebze’de ikamet eden bir spor adamı olarak KASKF tarihine adını altın harflerle yazdıran Murat Aydın, pazar günü yapılacak 15. Olağan Genel Kurul’da 5. dönemine ‘merhaba’ diyecek. 2007 yılından bu yana başarılı bir şekilde Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu yöneten Murat Aydın tek aday olarak kongreye girecek. Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek kongre saat 10.30’da başlayacak. Başkan Aydın, 983 delegenin oy kullanacağı kongreye tüm spor camiasını davet etti.

29 KİŞİLİK YÖNETİM
3 saat sürmesi planlanan kongrede birçok yönelik olacak. Bu doğrultuda tüzük değişikliği önergesiyle 25 olan mevcut yönetim listesi 29’a çıkartılacak. Bölgemizden Sultan Orhanspor Başkanı Hakan Kalıntaş, Darıca Marmara Osmangazi Başkanı Mehmet Çetinkaya, Şekerpınar G.B. Başkanı Muharrem Şen ve Çerkeşlispor Başkanı Mustafa Erdem büyük bir olasılıkla yeni yönetimde de yer alacaklar. Ayrıca Gebze Kirazpınarspor Başkanı Coşkun Aydın’ın da KASKF’ın yeni yönetimine girdiği gelen haberler arasında yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum