83 bin 400 öğrenci karnesine kavuşuyor

2018-2019 eğitim-öğretim yılı, yarın resmen sona eriyor. Gebze’deki 83 bin 400 öğrenci, öğretmenlerinden karnelerini alarak tatil heyecanı yaşayacak.

83 bin 400 öğrenci karnesine kavuşuyor
13 Haziran 2019 - 15:12

17 Eylül 2018’de başlayan eğitim ve öğretim yılı, 14 Haziran 2019’da son buluyor. Acısıyla, tatlısıyla bir eğitim yılını daha geride bırakan öğrenciler, karnelerini alarak uzun bir tatilin tadını çıkartacak. Gebze’de karne töreni ise Beylikbağı’nda bulunan Mimar Sinan Ortaokulu’nda saat 10.00’da gerçekleşecek. Bununla birlikte ise Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, karne dağıtım törenine Darıca’da bulunan Zeki Gezer Ortaokulu’nda katılım gösterecek. Yorucu geçen yılın ardından gençler yılsonunda ne kadar başarılı olduklarını görme şansına erişecek. Geride bıraktığımız eğitim-öğretim yılını Gebze Yenigün Gazetesi’ne değerlendiren Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, emeği geçen tüm öğretmenlere ve idarecilere teşekkür etti. Doğan şunları dile getirdi;

HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM
17 Eylül’de başlayan eğitim-öğretim yılı bugün sona erecek. Sakin, huzurlu ve başarılı bir yılı gerimizde bıraktık. Bu eğitim yılında bizlere destek olan tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda Gebze olarak eğitimdeki atılımlarımızı sürdüreceğiz ve başarılı olmaya devam edeceğiz. 2018-2019 eğitim öğretim yılında emeği geçen tüm herkese tekraren teşekkür ediyorum.

TATİLİN KEYFİNE VARSINLAR
Bugün 83 bin 400 öğrencimiz karne heyecanı yaşayacak. Biz öğrencilerimizi çok seviyoruz ve onlar için çaba sarf ediyoruz. Öğrencilerimiz dinlensinler, spor yapsınlar, kitap okusunlar, aile büyüklerini ziyaret etsinler ve eksiklerini kapatsınlar. Tatilin keyfine varıp, önümüzdeki yıla hazır olarak geri gelsinler. Onların mutluluğu bizim tek sevincimiz, iyi ki varlar.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum