• Reklam
Reklam
Reklam

Adnan Köşker ziyaret turunda

AK Parti Kongresi sonrasında ziyaretlerini yoğunlaştıran önceki dönem Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, siyasi kulislerin gündemi oldu. AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen Köşker’in ziyaretlerinin, Yıldırım’ın yeni görevi sonrasında artmasına "Köşker 2023’e hazırlanıyor’" yorumlarını beraberinde getirdi.

Adnan Köşker ziyaret turunda
30 Mart 2021 - 11:43 - Güncelleme: 30 Mart 2021 - 12:56
Gebze’de 10 yıl belediye başkanlığı yaptıktan sonra 31 Mart 2019 seçimlerinde aday gösterilmeyen ve seçimlerin ardından adeta inzivaya çekilen Adnan Köşker, son günlerde sahaya indi. AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’a yakınlığıyla bilinen Köşker’in, Yıldırım’ın AK Parti MKYK’sında görev almasının ve AK Parti Genel Başkanvekili görevine getirilmesinin ardından yoğun bir ziyaret trafiğine girmesi ise siyasi kulislerde, “Binali Yıldırım MKYK’ya girdi, Köşker sahaya çıktı” dedirtti. Adnan Köşker’in eski meclis üyeleri ve muhtarlara ziyaretleri ile programlarda boy göstermesi, ‘Yeniden belediyeye mi yoksa milletvekilliğine mi hazırlanıyor?’ sorularını da akıllara düşürdü.

SOSYAL MEDYADA ETKİN
Köşker'in sosyal medyayı etkin kullanması Adnan Köşker’in milletvekilliğini hedeflediği iddialarını daha güçlendiriyor. Öyle ki Köşker’i ınstagram'da 44 bin, facebook’ta 27 bin, twitter’da ise 10 bin kişi takip ediyor. Köşker, yapmış olduğu ziyaretlerde çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak bol bol beğeni topluyor.

Adnan Köşker, Ulus Mahallesi Muhtarı Hüseyin Akın'ı ziyaret etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum