• Reklam
Reklam
Reklam

AK Genç Gebze, minik dostlarımıza umut oldu

AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş ve yönetiminden bir anlamlı çalışma daha. Daha önce minik dostlarımız için geri dönüştürülebilir maddelerden barınak yapan AK Genç Gebze, bu kez de engelli canlı dostlarımız için harekete geçerek, el emekleriyle 8 kedi, 7 köpek olmak üzere 15 adet yürüteç yaptı.

29 Mart 2021 - 11:33 - Güncelleme: 29 Mart 2021 - 11:59
Altuntaş ve ekibi, canlı dostlarımız için mücadele etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda geri dönüştürülebilir malzemelerden yaptıkları barınaklarla, Türkiye çapında ses getiren AK Parti Gebze İlçe Başkanı Enes Altuntaş ve ilçe yönetimi, bu kez de engelli kedi ve köpekler için harekete geçti. Dilovası’nda engelli hayvanlar için yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Abdülmenaf Çelik’in atölyesinde kolları sıvayan AK Genç Gebze, kendi el emekleriyle 8 kedi, 7 köpek olmak üzere 15 adet yürüteç yaptı. Hazırlanan yürüteçleri sessiz dostlarımıza ulaştıran Altuntaş, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“MUTLULUĞA BİR ADIM AT”
Mutluluğa bir adım at diyerek başlattığımız bir projenin daha sevincini yaşıyoruz. Doğuştan ya da sonradan engelli olan sokak hayvanlarımız için AK Genç Gebze ailesi olarak, tamamı el emeği olan yürüteçlerimizi hazırlayıp, engelli sessiz dostlarımıza göndererek bir farkındalık çalışmasına daha imza attık ve yürüteçleri sessiz dostlarımıza ulaştırdık.“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Projemizi gerçekleştirirken daima yanımızda olan İlçe Başkanımız Recep Kaya, Belediye Başkanımız Zinnur Büyükgöz ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Baki Özdemir başkanlarıma çok teşekkür ederim. Cenab-ı Allah (C.C) buyurur ki; Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır!" Hadis-i Şerifini şiar edinerek önce Allah'ın rızası, sonra da örnek olmak maksadı ile çalışmalarımız devam edecektir.”BAŞKANLARDAN TEŞEKKÜR
AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Hayvanlarımıza çok güzel proje hazırlamışlar. Genç kardeşlerimiz hayırlı çalışmalarına devam ediyor. Yaptıkları gayretlerden ötürü başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ise, “Cana can katmak için yola çıkılmış bu çabayı şükranla karşılıyor ve emeği geçen gençlik kolları ekibimize teşekkürlerimizi iletiyoruz” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum