Reklam
Reklam

AK Parti Gebze'den stant açıklaması

15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları’nın 15 Temmuz’un yıldönümünde üyelik standı açmasının yankıları devam ediyor. Konuyla ilgili sessizliğini bozan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, "Doğru olmayan paylaşımlar yapılıyor” dedi.

AK Parti Gebze'den stant açıklaması
16 Temmuz 2020 - 19:00 - Güncelleme: 16 Temmuz 2020 - 19:05
AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları’nın 15 Temmuz’un 4.yıldönümü programı çerçevesinde 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda üyelik standı açması beraberinde tepkileri getirmiş, CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi’nin ilçe başkanları bu olayın yeni kapı ruhunun hiçe sayılmasına sebebiyet verdiğini dile getirmişti. Sessizliğini bozan AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar yazılı bir basın açıklaması yaparak, konuyla ilgili doğru olmayan paylaşımların yapıldığını ifade etti. İşte Ayar’ın o açıklaması; "15 Temmuz 2020 günü Kaymakamlığımızın organizesinde gerçekleştirilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde Gebze Gençlik Kollarımızın Kent Meydanı'nda açmış olduğu stant ile alakalı gereksiz ve doğru olmayan paylaşımlar ve açıklamalar yapılmaktadır. AK Parti kurulduğu günden bu yana milletimizden aldığı güç ile hareket eden hedefleri millete hizmet etmek olan bir partidir. Genel Başkanımızın ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı gün ayrımı yapmadan devam ettirmekteyiz.
 
“STANDIMIZ 1 HAFTADIR MEYDANDA”
Gebze Kent Meydanı’nda açılan Gençlik Kolları standımız yaklaşık 1 haftadır meydanda bulunmakta ve Gebzeli değerli hemşerilerimize partimizin hizmetlerini anlatmakta, aynı zamanda üye olmak isteyen vatandaşlarımızı da üye yapmaktadır. Hal böyle iken gereksiz bir şekilde gençlik kollarımız üzerinden partimizi eleştirmek doğru değildir. Bu arada yapılan anma programına tüm siyasi ilçe başkanları ve yönetimleri, sivil toplum kuruluşları ve birçok dernek vb. kurum ve vatandaşlar davet edilmiştir. Bizlerde davete icabet etmiş yüzlerce teşkilat mensubumuz ile elimizde sadece Türk Bayraklarımız vardı. Sosyal mesafe kurallarına riayet ederek yürüyüş eşliğinde meydandaki yerimizi aldık. AK Partimiz ve gönüldaşlarımız dün nasıl darbelere ve haksızlıklara karşı geldiyse bugün de yarın da karşı gelmeye devam edecektir. Bu minval ile çalışan partimizin dinamizmi gençlerimizi suçlamak yersiz ve anlamsızdır. Bizler meydanda 15 Temmuz anısına değerli hemşehrilerimizin düşüncelerini alarak ölümsüzleştirmek istememizin amacı hain darbe heveslilerine vatanımızın her karışında vatansever evlatların olduğunu her daim meydanların boş olmadığını göstermektir” dedi.
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum