AK Parti Kocaeli kongre takvimini açıkladı

AK Parti Genel Merkez Karar ve Yönetim Kurulu tarafından başlatılan 7.Büyük Kongre takvimine göre 12 Ekim Cumartesi (yarın) Kocaeli'nde delege seçmen listeleri askıya çıkacak ve bir hafta süreyle askıda kalacak.

AK Parti Kocaeli kongre takvimini açıkladı
11 Ekim 2019 - 14:09 - Güncelleme: 11 Ekim 2019 - 15:22

AK Parti Kocaeli'nden yapılan açıklamada, "19 Ekim Cuma günü kesinleşmiş delege seçmen listeleri ilan edilecek ve 7 Kasım Perşembe günü ilçe delege seçimleri başlayacaktır" denildi. İlçe delege seçimleri 30 Kasım Cumartesi gününe kadar tamamlanacak. Genel merkez tarafından belirlenen takvime göre ilçe kongrelerinin 1 Ocak 2020 Çarşamba ve 26 Nisan 2020 Pazar günleri arasında; İl kongrelerinin de 1 Haziran 2020 Pazartesi ile 27 Eylül 2020 Pazar günü tarihleri arasında tamamlanması öngörülüyor. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 7. İl Kongresi'yle alakalı şunları dile getirdi; 

"KİMSE MİLLETİMİZLE ARAMIZA GİREMEZ"
“Milletimizin her bir ferdini hiçbir ayrım, hiçbir farklılık, hiçbir hesap gütmeksizin bu büyük mücadelede yanımızda yer almaya davet ediyoruz. İnşallah 7. Büyük Kongremiz bu davetin bir zemini, bir vesilesi olacaktır. AK Partinin kapısı bu büyük medeniyet davamızın heyecanını paylaşan herkese sonuna kadar açıktır. Her AK Partilinin önünde de görev alma, sorumluluk üstlenme, partisine, ülkesine ve davasına hizmet etme konusunda tüm kapılar sonuna kadar açıktır. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz en büyük gücümüzdür. Adalet duygumuza, vicdanımıza, ahlakımıza, dirayetimize, ülkemize hizmet aşkımıza sahip çıktığımız sürece hiç kimse milletimizle aramıza giremez."

YORUMLAR

  • 0 Yorum