AK Parti Kocaeli, mahalle temsilcileriyle buluştu

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 11 günde 472 mahalle temsilciyle bir araya geldi. Ellibeş, “Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda bir kez daha gördük ki, dünyada bütün mazlum milletlerin Türkiye’nin liderliğine ihtiyacı var” dedi.

AK Parti Kocaeli, mahalle temsilcileriyle buluştu
29 Eylül 2019 - 12:24 - Güncelleme: 29 Eylül 2019 - 12:36

AK Parti Kocaeli İl Başkakı Mehmet Ellibeş,   İlçelerde danışma meclislerinin ardından mahalle başkanları toplantılarını da tamamladı. Dilovası’nda başlayan ve önceki gün Derince’de tamamlanan mahalle başkanları toplantısı 11 gün sürdü. Ellibeş, bu toplantılarda 472 mahalle başkanıyla bir araya geldi. AK Parti İl Teşkilat Başkanı Av.Halit Çokan tarafından belirlenen programlara Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları ve il başkan yardımcıları da katıldı. Ellibeş, mahalle başkanları toplantısıyla ilgili şunları söyledi; “Mahalle Başkanları toplantılarımız 17 Eylül Salı günü Dilovası ile başladı. 28 Eylül Cumartesi günü Derince’de sona erdi. Bilindiği üzere, geçen ay danışma meclislerimizi yapmıştık. On iki ilçenin tamamında büyük bir katılımla bu danışma meclislerimizi bitirdik. Orada teşkilatımızın dilek ve temennilerini dinlemiş, notlarımızı almıştık. Mahalle başkanları toplantılarımızı o ortamda unutulan, atladığımız veya daha sonra hatrlanan şeyler olabilir düşüncesiyle gerçekleştirdik. Aynı zamanda teşkilat çalışmalarımızda aksayan dişliler varsa bunları tespit ettik.

ENERJİMİZE ENERJİ KATTI
Bir kez daha teşkilatımızın bu kadar canlı ve güçlü olması bizim enerjimize enerji kattı. Aynı zamanda kısa sürede bütün ilçeleri kapsayan bu kadar yoğun programların sorunsuz gerçekleşmesinde emeği geçen başta Teşkilat Başlanlığımız olmak üze bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yorulmadan, bıkmadan, usanmadan yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bununla birlikte her hafta yine bir ilçemizde esnaf ve teşkilat ziyaretleri, istişare toplantılarıyla milletimizle buluşmaya devam ettik.”

DÜZENLİ TOPLANTILARIMIZA DEVAM ETTİK
Yine her hafta mutlaka merkez ilçe olması nedeniyle İzmit’te saha çalışmalarını sürdürdük. Haftalık icra ve yönetim kurulu toplantılarımızı aksatmadan devam ettirdik. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya gelip, partimizde ziyaretçilerimizi ağırladık. Milletvekillerimizle ve belediye başkanlarımızla düzenli olarak koordinasyon toplantılarımıza devam ettik. Meclis üyelerimizle rutin toplantılar yaptık. Bizim organik parçalarımız olan kadın ve gençlik kolları, ilçe teşkilatları da aynı düzen içinde toplantılarını ve çalışmalarını sürdürdüler.

DÜNYANIN TÜRKİYE’YE İHTİYACI VAR
Müthiş coşkulu ve geniş katılımlı İl Danışma Meclisimizde de belirttik. Kocaeli, AK Parti’nin yeni amiral gemisi konumuna geldi. Bu nedenle her zaman güçlü ve iri olmak zorundayız.  Yine daha önce belirttiğimiz gibi bizler okçular tepesindeki nöbetimizi sürdüreceğiz. Görev yerimizden ayrılmadan, nöbetimizi tutmaya devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki, bütün dünyanın gözü bizim üzerimizde. İşte son Birleşmiş Milletler Toplantısında yaşananları gördük.

"VARGÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Dünya 5’ten büyüktür ifadeleriyle ezilen, saldırılara maruz kalan, sistematik şekilde işkencelerle parçalanmak istenen toplumların, ülkelerin yegane umudu Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan’dır. Türkiye’nin liderliğini ve Tayyip Erdoğan’ın küresel liderliğini bu konuşma ve sonrasında ortaya çıkan tepkiler ortaya koymuştur. Amerika’daki müslüman toplulukların da, Ortadaoğu’da Pakistan’ın Filistin’in de umudu Türkiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu bilinçle bizler görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için vargücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum