Altınlas'tan dev imza

Otomotiv sektörünün öncü markalarından Altınlas Otomotiv, örnek projelere imza atmaya devam ediyor. UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile uzun dönem işbirliği anlaşması yapan Altınlas Otomotiv, yaşanabilir bir dünya için harekete geçti.

Altınlas'tan dev imza
07 Kasım 2019 - 15:39

Altınlas Otomotiv ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi bir yıl boyunca sürecek işbirliğine başladı. İşbirliği için Altınlas Otomotiv ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi, Taksim Radisson Blue Otel'de imza altına alındı.  Bu işbirliği kapsamında, Altınlas Otomotiv'den dört adet Lassa&Bridgestone markalı binek lastik alan her perakende müşterisi adına UNICEF Türkiye Milli Komitesine "Tedavi Edici Besin Paketi" bağışlanacak. 

UNICEF HAYAT VEREN HEDİYELER
UNICEF Türkiye Komitesi Genel Müdürü İnci Haseki, “Altınlas'ın ‘UNICEF Hayat Veren Hediyeler'e’ 1 yıllık taahhüdü çalışmaları gönüllü katkılarla yürüten UNICEF için çok değerli. Uzun süren savaşlar ve afetler nedeni ile halen milyonlarca çocuk açlık tehdidi altında. Her 15 saniyede 1 çocuğun beslenemediği için hayatını kaybettiği dünyamızda Altınlas'ın müşterileri adına bağışlayacağı "Tedavi Edici Besin Paketi" 10 çocuğun birer günlük besinini sağlayacaktır" dedi.  

 “ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”
UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile işbirliği anlaşması yapan Altınlas Otomotiv’in Genel Müdürü Gökhan Altıntaş yaptığı açıklamada, “Çocuklar bizim geleceğiz” diyerek, “UNICEF'e 1 yıllık destek taahhüdü veren Türkiye'deki ilk lastik bayi olmanın gururunu hep birlikte taşımaktayız. UNİCEF ile işbirliğine başlamamızın en büyük nedenlerinden biri UNICEF'e yapılan bağış ve yardımların şeffaf bir yapıda yürütmektedir. Bu işbirliğindeki hedefimiz farkındalık yaratarak daha yaşanabilir bir dünya için yeni iyilik tohumları ekmektir” dedi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum