Aras, "Her yol Refah Partisi'ne çıkıyor"

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, halkla kucaklaşma programı esnasında, bir vatandaş; Erdoğan’ın eski arkadaşı, yeniden refah partisi Kocaeli il başkanı Mehmet Aras’ a, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, partisinin Kızılcahamam kampında konuşurken, AK Parti yerine, Refah Partisi demesini nasıl yorumladığının sordu.

Aras, "Her yol Refah Partisi'ne çıkıyor"
06 Ekim 2019 - 17:05

Vatandaşın bu sorusunu yanıtlayan Aras ise şunları dile getirdi; “Sayın Erdoğan ile ayni dönemde belediye başkanlığı yaptık, kendisine AK Parti’yi kurmadan çok önceleri belediye başkanları toplantısında, ülkenin yeni bir partiye ihtiyacının olmadığını, yeni parti kurması halinde uzun ömürlü olmayacağını söyledim. Bugün geldiğimiz noktada, AK Parti siyasi ömrünü tamamlamış haldedir. Erdoğan’da bunun farkındadır.

“HALK İTİBAR ETMEYECEK”
Kendisinin yerine, Yeniden Refah Partisi’nin iktidara geleceğini de biliyor. İşte bu yüzden gece gündüz, yakın çevresi ile Yeniden Refah Partisi’ni konuşuyor. Erdoğan şu veya bu nedenle AK Parti’ye bulaşmış kimselerin, yeni dönemde halktan karşılık bulamayacağının farkında. Bu yüzden Davutoğlu, Babacan ikilisini bilerek kendisi gündemde tutuyor. Çünkü bu isimlere halkın itibar etmeyeceğini çok iyi biliyor.

“KARA BİTTİ DENİZ GÖRÜNDÜ”
Aynı şeklide Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a halkın gösterdiği ilginin de farkında, işte bu sebepten kendisinin birinci özel gündem maddesi, Yeniden Refah partisidir. Bu sabah da Kızılcahamam da toplantı esnasında kendi partisinden refah partisi olarak söz etmiştir. Sayın Erdoğan’a eski bir arkadaşı olarak, partisi ile beraber Yeniden Refah Partisi’ne iltihak etmesini tavsiye ediyorum.  Artık AK Parti için kara bitti deniz göründü.  Gidecek yolları kalmadı. Her yol Refah Partisi’ne çıkıyor.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum