Asmalı'ya uğramayan 'Künefe yedim' demesin!

Künefe sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı hedefleyen Gebzeli iş insanı Uğur Aslan, Asmalı Künefeyi hizmete soktu. Kahvaltı hizmeti de sunan Asmalı Künefe resmi açılışını 15 Şubat cumartesi günü saat 15.00’de gerçekleştirecek.

Asmalı'ya uğramayan 'Künefe yedim' demesin!
13 Şubat 2020 - 14:43 - Güncelleme: 13 Şubat 2020 - 18:17

Gebze’nin tanınmış simalarından Uğur Aslan künefe işine girdi. Hacı Halil Mahallesi 1207 Sokak No: 9 adresinde hizmete giren Asmalı Künefe’de bugün basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelen Aslan, yeni mekanını gazetecilere tanıttı.
 
GEBZE, ASMALI KÜNEFEYİ SEVECEK
Gebzelilerin Asmalı künefeyi çok seveceğini ifade eden Aslan, “Güzel bir mekan oldu. Hiçbir masraftan kaçınmadık. Hatay’ın enfes künefesini en doğal haliyle Gebzelilere sunuyoruz. Künefenin malzemelerini yörelerine ait yerlerden getiriyoruz. Yüzde yüz doğal maddelerden imal ettiğimiz tatlılarımız için peynirimizi Antakya’dan, fıstık gibi ürünlerimizi de Gaziantep’ten getirtmekteyiz. Bu malzemeleri yine Antakya’dan getirdiğimiz ustalarımızla birleştirerek sunum yapmaktayız” dedi.
 
KAHVALTIDA DA İDDİALIYIZ
Çocuk oyun alanları, modern mekan, güler yüzlü personel ve daha pek çok seçenekle dikkatleri üstüne çeken Asmalı Künefe, kahvaltı hizmetiyle de iddialı. Aslan, “Kahvaltılık malzemelerimiz künefede olduğu gibi yörelerine ait yerlerden getiriyoruz. Mesela bal Bayburt’tan, tereyağı Manisa’dan, ızgara zeytin İzmir’den geliyor” dedi. Resmi açılışlarını 15 Şubat cumartesi günü saat 15.00’de gerçekleştireceklerini dile getiren Aslan, “Gururlu ve mutluyuz. Gebze güzel ve yeni bir mekana kavuşmuş oldu” dedi.
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum