Başkan Bıyık'ın Milli maç heyecanı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, A Milli Futbol Takımımızın İzlanda ile deplasmanda oynadığı Milli maçı sahilde Darıcalılarla birlikte izledi.

Başkan Bıyık'ın Milli maç heyecanı
12 Haziran 2019 - 13:26

A Milli Futbol Takımımız, Euro 2020 elemeleri kapsamında İzlanda’ya konuk oldu. Fransa’yı yenen Milli takımın İzlanda ile oynadığı maç için Darıca Belediyesi, sahilde bulunan amfi tiyatroda dev ekran kurdu. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da milli maçı sahilde Darıcalılarla birlikte izledi. Darıca Belediyesi, milli maç için sahile gelen vatandaşlara Türk Bayrağı da hediye etti. Vatandaşlar, sahile dev ekran kurulmasından dolayı Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür ettiler.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI
Başkan Bıyık da birlik beraberlik mesajları vererek, “Milli takımımız son dünya şampiyonu Fransa’yı yenerek Türkiye’yi mutlu etti. İzlanda karşısında da etkili oynadık ama bu kez şanssızdık. Grupta liderlik mücadelemiz devam ediyor. İnanıyorum ki Avrupa Şampiyonası’na katılacağız. Milli Takımımızın oynadığı maçlarda ülkemizde güzel bir ortam oluştu. Bu tür ortamların birlik beraberliğimize olumlu katkıları oluyor” diye konuştu. Maçın ardından Darıcalılarla hasbihal eden Başkan Bıyık, Euro 2020 elemeleri için milli takıma başarılar diledi.

Darıca Belediyesi, milli maç için sahile gelen vatandaşlara Türk Bayrağı da hediye etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum