Başkanlar, büyük zaferi kutladı!

2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri kapsamında çıktığı 3’üncü maçında son Dünya şampiyonu Fransa’yı 2-0 yenerek tarihi bir zafer elde eden A Milli Futbol Takımımız, tüm Türkiye’ye ikinci bayram yaşatırken, bölgemiz belediye başkanları da bu büyük zaferi sosyal medya hesaplarından paylaşarak ülkece yaşadığımız tarifsiz sevince ortak oldular.

Başkanlar, büyük zaferi kutladı!
09 Haziran 2019 - 16:49

2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri kapsamında çıktığı 3’üncü maçında son Dünya şampiyonu Fransa’yı 2-0 yenerek tarihi bir zafer elde eden A Milli Futbol Takımımız, tüm Türkiye’ye ikinci bayram yaşatırken, bölgemiz belediye başkanları da bu büyük zaferi sosyal medya hesaplarından paylaşarak ülkece yaşadığımız tarifsiz sevince ortak oldular. Bu doğrultuda Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Milli Zafer ile ilgili duygu ve düşüncelerini takipçileriyle paylaşarak galibiyetlerin devamını dilediler.

NE DEDİLER ?
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz mesajında, “Birlik ve beraberlik içerisinde tek Türkiye! Son Dünya Kupası şampiyonu Fransa’yı yenerek büyük bir zafere imza atan A Milli Takımımızı yürekten kutluyorum” ifadelerine yer verirken, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise, “Son Dünya Kupası şampiyonu olsan da burası Türkiye! Tebrikler çocuklar, sizinle gurur duyuyoruz” açıklamasını yaptı. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde H grubunda son Dünya şampiyonu Fransa’yı yenerek liderliğe yükselen A Milli Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş ve oyuncularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum…” derken, ‘Fransa karşısında aldığı galibiyetle EURO 2020 yolunda önemli bir zafer elde eden A Milli Futbol Takımımızı yürekten tebrik ediyorum. Teşekkürler Milli Takım…” ifadeleri de Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e aitti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum