Beşiroğlu'dan Büyükakın'a destek teşekkürü

Gebze Kahveciler Çaycılar Bilardo İnternet Kafeler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Barış Beşiroğlu, sıkıntılı süreçte esnafın yanında olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a teşekkür etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Beşiroğlu, “Tahir başkanımızın yaptığı destek esnafımızın gururunu okşamıştır” dedi.

Beşiroğlu'dan Büyükakın'a destek teşekkürü
13 Ocak 2021 - 13:30

Korona salgınıyla mücadele kapsamında işleri aksayan esnafa yardım elini uzatan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, tüm esnaf kesiminin övgüsünü kazanmaya devam ediyor. Bu bağlamda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a bir teşekkür de Gebze’den geldi. Gebze Kahveciler Çaycılar Bilardo İnternet Kafeler Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Barış Beşiroğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Büyükakın’a teşekkür etti.

“MEVLA’M GÖNLÜNE 
KALBİNE GÖRE VERSİN”

Büyükakın’ın sunduğu desteğin esnafın gururunu okşadığını dile getiren Beşiroğlu, şu görüşlerine yer verdi; “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’a esnafımıza vermiş olduğu destekten dolayı teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Umarım bu örnek davranıştan il, ilçe ve teşkilat başkanları çıkarılması gereken dersi çıkarır ve halkın esnafın içerisinde olarak dertlerimizi ve sorunlarımızı dinleme zahmetinde bulunurlar. Bizler kahvehaneci ve kıraathaneci esnafı olarak hizmet etmekle mükellef olan ve evine ekmek götüren hayatını idame ettiren bir kesimiz. Ama bugüne kadar kapımızı çalanlardan, derdimizi, sorunumuzu, dinleyenlerden ve derdimize ortak olanlardan rabbim razı olsun. Bizler illa da bize destek olun diyen bir kesim değiliz fakat halimizin hatırımızın sorulması da bizleri mutlu ederdi. İl ve ilçe esnafına yetişen, halimizi hatırımızı soran sayın Tahir başkanımızın yaptığı destekle esnafımızın gururunu okşaması kendisinin ne kadar mütevazi olduğunu gösterdi. Allah Tahir başkanımızdan razı olsun. Mevlam gönlüne kalbine göre versin” dedi.

“ESNAF YAPILANI HİÇBİR 
ZAMAN UNUTMAZ”

Konuşmasının son bölümünde esnafın hal hatırını sormayan ilçe başkanlarına da serzenişte bulunan Beşiroğlu,”İlçe başkanlarının küçük dağları ben yarattım misali bizlere yüksekten bakması onların ayıbı. Bu esnaf yapılanı hiç bir zaman unutmayacağını da bilmenizi isterim. Seçilmiş bir oda başkanı olarak bulunmuş olduğum Gebze’de ne odamızın ne de esnafımızın kapısını çalan ne bir AK Parti ne de MHP’li ilçe teşkilat başkanı ve yönetimi olmadı. Bizler yapılan güzel işleri takdir etmesini bildiğimiz gibi vefasızlığı da biliriz. Hak birdir, doğru tekdir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum