Reklam
Reklam

Beylikbağı bölgesi muhtarları Özdemir'e gitti

Beylikbağı bölgesine verdiği önemi, bölgedeki 7 mahalleden birer ismi yönetimine alarak gösteren MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir’e Beylikbağı bölgesi muhtarlarından teşekkür ziyareti geldi.

Beylikbağı bölgesi muhtarları Özdemir'e gitti
16 Eylül 2021 - 14:07 - Güncelleme: 16 Eylül 2021 - 14:19
Göreve geldiği günden bu yana Gebze’nin her noktasında yoğun bir çalışma yürüten ve parti kanadında çalışmaları takdirle karşılanan MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir’e ziyaretler sürüyor. Görev tarafına tevdi edildikten sonra Gebze’deki tüm Ülkücü camiayı kapsayacak bir ekip oluşturan ve güçlü bir yönetimle sahaya inen MHP’li Özdemir, Beylikbağı bölgesindeki 7 mahalleden de birer ismi yönetimine katmıştı.

MUHTARLAR ÖZDEMİR’E GİTTİ
Bu bağlamda Beylikbağı bölgesinin muhtarları, Özdemir’e hem hayırlı olsun demek, hem de yönetim oluştururken bölgeye verdiği önemden ötürü teşekkür etmek için ziyaret gerçekleştirdi. Beylikbağı Mahallesi Muhtarı Mesut Akbayrak, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Aslan, Ulus Mahallesi Muhtarı Hüseyin Akın, Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Necati Kütük, Yavuz Selim Mahallesi Muhtarı Şükriye Kavran, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Sedat Kıdalcı ve Adem Yavuz Mahallesi Muhtarı Ekrem Usanmaz, dün MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir’le bir araya geldi.

MAHALLEDEKİ DURUMLARI ÖZDEMİR’E AKTARDILAR
Özdemir’e ilk olarak görevinin hayırlı olmasını dileyen muhtarlar, daha sonra mahallelerin sorun ve ihtiyaçları konusunda Özdemir’le istişare gerçekleştirdi. Ayrıca her mahalle muhtarı bölgesinde yaşanan durumları dosya halinde Özdemir’e sundu. MHP’li Özdemir ise nazik ziyaretler için muhtarlara teşekkürlerini iletirken, MHP Gebze olarak Beylikbağı bölgesini çok fazla önemsediklerini bir kez daha dile getirdi. Görüşme çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum