Reklam
Reklam

Bir yardımcı hakem nerede duracağını bilmez mi?

Sahasında Arslanbey Gençlerbirliği’ne 2-1 yenilen Hidropaks Tayfunspor’un antrenörü Fatih Yıldız, hakem atamalarına tepki gösterip, “Maçlarımıza nerede duracağını bilen yardımcı hakemler gönderilsin? Emeklerimiz, kaldırdıkları ya da kaldırmadıkları ofsayt bayrakları ile heba oluyor” dedi.

Bir yardımcı hakem nerede duracağını bilmez mi?
04 Kasım 2019 - 11:03 - Güncelleme: 04 Kasım 2019 - 11:14

Hidropaks Tayfunspor, Arslanbey Gençlerbirliği ile oynadıkları ve 2-1 yenildikleri maçın 2. yardımcı hakemi İbrahim Şahin’e tepkili. Yan hakemin yaptığı bariz hatalar nedeniyle takımının demoralize olduğunu belirten bordo-beyazlı ekibin teknik sorumlusu Fatih Yıldız, “Bir yardımcı hakem nerede duracağını bilmez mi? İbrahim Hoca maalesef bilmiyordu. Birçok atağımızı ofsayt gerekçesiyle kesti, kendi adına maçın kontrolünü kaybetti. İl Hakem Kurulu’na sesleniyorum, bizim maçlarımıza nerede duracağını bilen ve kendini baskı altında hissetmeyecek yardımcı hakemler gönderilsin” dedi.

HEDEFTEN SAPMADIK
Konuşmasının devamında Arslanbey Gençlerbirliği maçını değerlendiren Yıldız, “Arslanbey Gençlerbirliği maçında hesapta olmayan bir yenilgi aldık. Beni üzen ilk yarıda kötü bir oyun ortaya koymamız oldu. İkinci yarıda kendimize geldik ama sonuca ulaşamadık. İlk yarı sonu itibariyle planladığımız puanın gerisindeyiz. Bizim hedefimiz 15 puan ve üzeriydi. Yani 3 puan eksideyiz. Buna rağmen hedefimizden asla bir sapmak yok. Sezonu ilk 4 içinde tamamlayıp, play-off’taki yerimizi alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum