Bıyık'a destek giderek artıyor

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’a Darıcalıların desteği her geçen gün artıyor

Bıyık'a destek giderek artıyor
20 Mart 2019 - 14:40

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışma temposu ve kampanyasıyla fark yaratırken Darıcalılarla kurduğu sıcak ilişkilerle de örnek gösteriliyor. 9 yıl ilçe başkanlığı yapması nedeniyle Darıcalılarla samimi ilişkileri bulunan Bıyık, seçim çalışmalarında gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor.

KALABALIK DİKKAT ÇEKİYOR
Seçim kampanyası sürecinde mahallelerde salon toplantıları düzenleyen ve “Darıca Adayıyla Buluşuyor” etkinlikleriyle kalabalık toplantılar düzenleyen Bıyık, her mahallede dikkat çeken çalışmalara imza attı. Her mahallede vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Bıyık’ın ev toplantıları da aynı şekilde oldukça yoğun katılımla gerçekleşiyor.

GÖNÜLLERE GİRMEYİ BAŞARDI
Alışılmışın aksine kalabalık ev toplantılarıyla dikkat çeken Bıyık’a destek de her geçen gün artıyor. Ev toplantılarında vatandaşlar tarafından samimi bir şekilde ağırlanan Bıyık, sevgi gösterileriyle karşılanıyor. Hemen her ev toplantısında benzer görüntüler yaşanırken Bıyık da söylemleri ve davranışlarıyla Darıcalıların gönlüne girmeyi başardı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum