Bıyık, belediye personeliyle iftar yaptı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, belediye personeli ile iftar sonrasında bir araya geldi. Başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye çalışanlarının katıldığı iftar yemeği Darıca Belediyesi Sancaktepe Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.

Bıyık, belediye personeliyle iftar yaptı
14 Mayıs 2019 - 10:59

Yenilen iftar yemeği ve yapılan duanın ardından programda kısa bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,  davetlerine icabet eden bütün personeline teşekkür ederken, “Ramazan ayının hayırlı olmasını temenni ediyorum, önce Kadir Gecesi’ne ardından bayrama sağlıklı, sıhhatli bir şekilde erişebilmeyi temenni ediyorum. Allah sevdiklerimizle birlikte nice ramazanlar geçirmemizi nasip etsin” dedi. 

SÖZLERİ HEP BİRLİKTE YERİNE GETİRECEĞİZ
Başkan Bıyık, “Geçtiğimiz mart ayında yaptığımız seçimlerde bizlere desteğini veren herkese teşekkür ediyorum, seçimlerden önce halkımıza verdiğimiz sözleri hep birlikte yerine getireceğiz, personelimizle zaman zaman bir araya gelerek istiare edip, sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendireceğiz. Rabbim nasip ederse 5 yıl boyunca ilçemize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Bir kez daha Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Hepinize afiyet olsun” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum