Reklam
Reklam

Bıyık'tan üniversite hazırlık kursu öğrencilerine ziyaret

Darıca Belediyesi'nin üniversite hazırlık kurslarında yüz yüze eğitim yeniden başladı. Koronavirüs nedeniyle ara verilen yüz yüze eğitimin tekrar başlamasıyla öğrencilerle buluşan Muzaffer Bıyık, “Kariyeriniz ve eğitim hayatınız boyunca yanınızda olmaya gayret edeceğiz” dedi.

Bıyık'tan üniversite hazırlık kursu öğrencilerine ziyaret
28 Ocak 2021 - 12:12
Darıca Belediyesi üniversite hazırlık kurslarında yüz yüze eğitim yeniden başlarken Başkan Muzaffer Bıyık, öğrencileri ziyaret ederek başarılar diledi. Sınıfları tek tek ziyaret eden ve öğrencilerle sohbet eden Başkan Muzaffer Bıyık, “Başarılar diliyorum. Rabbim zihin açıklığı versin. Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitim başladı. Darıca Belediyesi üniversite hazırlık kurslarımız da tekrar başladı. Bizler sizlerin her zaman yanınızdayız. Darıca Belediyesi olarak ve belediye başkanı bir abiniz olarak eğitim hayatınız, kariyeriniz boyunca her zaman yanınızda olmaya gayret edeceğiz. Sizler yeter ki eğitim konusunda çok çalışın. Bizler üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Derdimiz sadece gençlerin yanında olmak” dedi.

"İNŞALLAH İSTEDİĞİNİZ ÜNİVERSİTEYİ KAZANIRSINIZ"
Öğrenciler de Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a ilgisinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek “Uzaktan eğitim sürecinde de her zaman bizim yanımızda oldunuz. Desteğinizi her zaman hissettik. Öğretmenlerimiz de bizleri hiç yalnız bırakmadı” diye konuştular. Başkan Muzaffer Bıyık da öğrencilere derslerinde başarılar dileyerek “Bu yolun sonunda inşallah istediğiniz üniversiteyi ve bölümü kazanırsınız. Ülkemizin ve bizlerin size ihtiyacımız var. Geleceğimizin teminatı olan sizlerin en iyi şekilde yetişmesi için elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum