Bıyık ve Çiftçi oylarını kullandı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, bugün bölgemizde gerçekleşen delege seçimlerinde sandık başına giderek oylarını kullandılar.

Bıyık ve Çiftçi oylarını kullandı
08 Aralık 2019 - 14:50

AK Parti teşkilatlarında yaşanan delege seçimi heyecanına belediye başkanları da ortak oldu. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Emek Mahalle Teşkilatı'nda kurulan sandığa eşi Havva Bıyık'la birlikte giderek oyunu kullandı. Bununla birlikte Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi de AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı'nda kurulan sandığa giderek delege seçimleri için görevini yerine getirdi. Her iki belediye başkanı bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşırken şunları aktardılar; 

"İLK GÜNKÜ AŞKLA"
Darıca Belediye Başkanı Bıyık; "Eşim Havva Hanım ile birlikte oturmuş olduğumuz mahallemiz olan Emek Mahalle Teşkilatımızı ziyaret ederek, ilçe başkanımız ve teşkilatımız ile birlikte Kongre Delege seçimi için oyumuzu kullandık.‬ Rabbim hayırlı ve mübarek eylesin.‬ AK kadrolar olarak tüm kongrelerimizi gerçekleştirip daha da güçlenerek ilk günkü aşkla yolumuza devam edeceğiz."

"HAYIRLI UĞURLU OLSUN"
Çayırova Belediye Başkanı Çiftçi; "AK Partimizin kongre süreci kapsamında Çayırova İlçe Teşkilatımızda gerçekleşen delege seçimlerinde oyumuzu kullandık. Partimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin."

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum