Reklam
Reklam

Bu onur Radyo Mavi'nin

Gebze bölgesinde yayın yapan Radyo Mavi’ye dinleyicilerinden büyük onur. Radyo Mavi, Esenler Belediyesi’nin düzenlediği ‘Radyonun Yıldızları’ yarışmasında Türkiye’nin en çok dinlenen iki büyük yerel radyosundan biri oldu.

Bu onur Radyo Mavi'nin
23 Şubat 2021 - 14:48 - Güncelleme: 23 Şubat 2021 - 16:21

2001 yılında Kaşif Şahinkesen tarafından kurulan Gebze merkezli Radyo Mavi’nin ünü artık Kocaeli sınırlarını aştı. Esenler Belediyesi ev sahipliğinde, Radyo Esenler’in medya sponsorluğunda çevrim içi olarak gerçekleşen “Radyonun Yıldızları Ödül Töreni’nde” en iyi yerel radyo dalında aday gösterilen Radyo Mavi, halk oylaması sonucunda Türkiye’nin en çok dinlenen iki büyük yerel radyosundan biri oldu.

KOCAELİ’Yİ TEMSİL ETTİ
101.9 frekansından yayın yapan Radyo Mavi, Kocaeli’nden bu yarışmaya aday gösterilen tek radyo kanalı olmasıyla dikkat çekti.  Bu bağlamda 11 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında düzenlenen yarışma, SMS olarak her telefon numarasından 1 oy kullanma şartıyla gerçekleşti. Binlerce dinleyicinin telefonundan oy yağmuruna tutulan Radyo Mavi, Türkiye’nin en çok dinlenen iki büyük radyosundan biri olmaya layık görüldü.

ORTAKLIK BİRİNCİLİK GETİRDİ
23 kategoride ödüllerin sahip olduğu yarışmada Şahinkesen bir başarı daha yakaladı. Bu bağlamda Slowtürk’ün yılın en iyi ulusal slow radyoları arasında Türkiye birinciliği elde etmesinde, 2018’e kadar yayın yapan Radyo Şahin’in katkısı büyük oldu. Şahinkesen’in kurduğu Radyo Şahin, 25 Mayıs 2018 tarihinde Slowtürk ile ortak olmuştu. Şahinkesen, oy veren tüm dinleyicilere teşekkür etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum