Büyükgöz, 8 müdürlükte değişim yaptı

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, bir süredir birim müdürlüklerinde gerçekleşmesi beklenen rotasyonu hayata geçirdi. Büyükgöz, 8 müdürlükte değişim yaptı.

Büyükgöz, 8 müdürlükte değişim yaptı
07 Ağustos 2020 - 17:20

Gebze Belediyesi'nde büyük rotasyon. Bir süredir kulislerde konuşulan ve ne zaman gerçekleşeceği merak konusu olan Gebze Belediyesi müdürlüklerindeki değişim resmen gerçekleşti. Büyükgöz, düğmeye basarak 8 müdürlükte değişim yaptı. Buna göre Gebze Belediyesi'nde; Teftiş Kurumu Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Muhtarlıklar Müdürlüğü, Dış İlişkiler Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nde değişim yaşandı.

MERAK EDİLEN O İSİMLER
Gebze Belediyesi'nde yaşanan köklü rotasyonun ardından en büyük merak konusu hiç şüphesiz, değişim yaşanan müdürlüklere kimlerin getirildiği oldu. Gebze Yenigün Gazetesi'nin elde ettiği bilgilere göre, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne Hasan Güler'in yerine Caner Bebe getirilirken, Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nde yaşanan değişim sonrasında Yalçın Yıldırımtepe'nin yerine Hacı Key görev yapacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum