Reklam
Reklam

Büyükgöz'den Gebzeli ihtiyaç sahibi ailelere destek

Gebze Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere hazırlanan ve toplam 25 tonu bulan patates fileleri adreslere teslim edilmeye başlandı.

Büyükgöz'den Gebzeli ihtiyaç sahibi ailelere destek
23 Şubat 2021 - 13:38 - Güncelleme: 23 Şubat 2021 - 16:26

Gebze Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere hazırlanan patates fileleri adreslere teslim edilmeye başlandı. Mevlana Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen dağıtım organizasyonuna katılan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “Çiftçimizin üretimine destek olmak amacıyla ve ilçemizde ihtiyaç sahibi kardeşlerimize bir nebze olsun mutfak katkısı sunmak üzere Tarım Kredi Kooperatifi nezdinde yaptığımız alışveriş sonucu bugün bin 250 ailemize 25 ton tutarında patatesi adreslerine teslim etmiş olacağız.

"SIHHATLE VE AFİYETLE TÜKETMENİZ DİLEĞİ İLE"
Hemşerilerimize afiyetle tüketmelerini temenni ederken üreticimize de hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı. Hazırlanan patates fileleri Başkan Büyükgöz’ün, “Kıymetli hemşerilerim; sizler için hazırlanan bu ayni destek paketi hem üreticimize destek hem de sizlere çam sakızı çoban armağanı olarak ulaştırıldı. Sıhhatle ve afiyetle tüketmeniz dileğiyle…” yazılı notuyla, belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine tek tek ulaştırılmak üzere yola çıktı.  


YORUMLAR

  • 0 Yorum