• Reklam
Reklam
Reklam

CHP Darıca, AK Parti'nin kongrelerini eleştirdi

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş ve yönetimi, AK Parti’nin gerçekleştirdiği kongreleri eleştirerek, “Virüsün siyasi kimliği mi var?” diye sordu.

CHP Darıca, AK Parti'nin kongrelerini eleştirdi
28 Mart 2021 - 11:22
CHP Darıca’dan AK Parti’nin kongrelerine eleştiri. CHP Darıca İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Gökhan Aktaş, konu hakkında şunları dile getirdi; “Yeni vaka sayısında maalesef Avrupa şampiyonuyuz. Üstelik Avrupa bizden aşıda çok daha ileride. Hal böyle iken; kongre yapanların, Kaç esnafın kepenk kapattığından, kaç lokantanın yok olduğundan, kaç garsonun, kaç kominin işsiz kaldığında, kaç çay ocağının, kahvehanenin, kantin işletmecisinin battığından haberi var mı?

“HAYATI VATANDAŞLARA ZEHİR ETTİNİZ”
1 yıldır hayatı vatandaşa zehir ettiniz! COVİD yüzünden; İnsanlar işsiz, Çocuklar eğitimden uzak, İnsanlar evlerine hapis ve sevdiklerinden ayrı toprağa girenler var.
Millet size hakkini helal etmeyecek! Motosiklette, arkasında oturduğu eşini “sosyal mesafe nerede?” diye motordan indiren sistem, 65 yaş üzeri olduğu için otobüsten indirilmek istenen teyze: 'Ben çalışmazsam açım' diyorsa ve hala indiriliyorken, Babasını bankada beklerken ağzı kapalı olmasına rağmen polis ekiplerince maske takmayan çocuğa 900 TL para cezası kesilirken, Gidecek yeri olmadığı için ceza kesilen kâğıt toplayıcısı var.
 
“BU PARTİNİN İSMİNDE ADALET VAR”
Dağ başında tek başına hayvanlarını otlatan neneme ceza kesilirken, birde hani sözüm, eczanede çay içenlere kameralar önünde ceza kesen kaymakam varken, 1 yıldır maske, tulum, siperlikle en zor şartlarda çalışan, aylarca ailelerinden uzakta kalan ve hayatını kaybeden sağlık çalışanları, intihar eden işyeri sahipleri ve müzisyenler varken, hınca hınç dolu otobüs içinde maskesiz eğlenen insanlara ve kongre salonlarında “Maske-Mesafe-Temizlik” kuralına uymayan yandaşlara herhangi bir işlem uygulanmadı. İş kendisine geldi mi her yolu mubah görüyor bu hükümet. Yanlış anlamayın, bu partinin isminde bir de Adalet var. Şu soruyu sormaktan kendimizi alamıyoruz; virüsün siyasi kimliği mi var?”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum