CHP heyeti Bıyık'a gitti

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, meclis üyeleri ve yöneticiler, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık'a hayırlı olsun dedi.

CHP heyeti Bıyık'a gitti
30 Nisan 2019 - 10:28

Göreve geldiği günden bu yana ziyaretçi akınına uğrayan Darıca Belediye Başkanı Bıyık, ana muhalefet partisinin temsilcilerini makamında ağırladı. Ziyareti sırasında Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tablosunu hediye eden CHP Milletvekili Tarhan, "Bütün siyasilerin amacı iyi ve güzel hizmetler üretmektir. Belediye Başkanımıza ve hizmet üreten herkese kolaylıklar diliyorum. Başkanlıkları döneminde demokrasi eşitlik ve adalet ilkeleri çerçevesinde, daha güzel bir Darıca için yapılacak her hizmette biz de kendilerinin yanındayız" dedi.

KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUZ
Yoğun bir seçim dönemini geride bıraktıklarını belirten Milletvekili Tarhan, "31 Mart seçim sonuçlarının Darıca’ya, Kocaeli’ne ve tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sürecinde tüm adaylar ellerinden geldiğince çalıştılar, kendilerini, projelerini anlattılar. Sonucunda da vatandaşımız kararını verdi. Darıca’da Muzaffer Bıyık Belediye Başkanı seçildi. Kendisini tebrik ediyoruz. Kazananın Darıca olmasını diliyoruz. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, bir kentte insanların bir arada diyalog içerisinde olması gerekir. Özellikle halkımızın seçilmiş temsilcileri olarak bu diyalogu geliştirmeye önem veriyoruz" şeklinde konuştu.

PARTİ ROZETİNİ BIRAKTIK
Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise “Demokratik ortamda gerçekleşen seçimler artık geride kaldı, şimdi halkımıza söz verdiğimiz projeleri hayata geçirme zamanı, bu noktada iktidarıyla muhalefetiyle hep birlikte hareket ederek, ilçemize hep birlikte hizmet edeceğimizi ümit ediyorum, 31 Mart’tan sonra parti rozetimizi bir kenara bıraktık, artık bütün halkımıza eşit mesafedeyiz, herkese eşit hizmet edeceğiz" açıklamasında bulundu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum