Reklam
Reklam

CHP kanadından Büyükakın'a cevap geldi

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın eleştirilerine yanıt getirdi. Yıldızlı, “Susuz ve elektriksiz bıraktığınız Kocaeli’ye bir tane kalıcı hizmet bırakmayıp, defalarca aynı yerlerin yeni işmiş gibi açılış kurdelesini keserek kürsü başından yerel yönetim dersi vermeye kalkışmayın” dedi.

CHP kanadından Büyükakın'a cevap geldi
21 Ocak 2021 - 09:37
CHP Kocaeli kanadından, Büyükakın’ın eleştirilerine cevap geldi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, dün Gebze’de gerçekleşen programda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li belediyelere sert çıkmıştı. Büyükakın’ın bu açıklamalarına yanıt veren CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, şunları dile getirdi; “Sayın Tahir Büyükakın, yapamadıkları işleri telafi etmek yerine gündem değiştirmeyi çok seviyor. Susuz ve elektriksiz bıraktığınız Kocaeli’ye bir tane kalıcı hizmet bırakmayıp, defalarca aynı yerlerin yeni işmiş gibi açılış kurdelesini keserek kürsü başından yerel yönetim dersi vermeye kalkışmayın.

“HALKIMIZ AÇLIKLA BOĞUŞUYOR”
Ciddiyetten bahseden Sayın Tahir Büyükakın, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i bakan programlarına yok sayılarak çağırılmadığını çabuk unutmuş olacak ki, genel başkanımızın ‘Büyükşehir Belediye Başkanı’ hitabına bozulmuş. Seçmenin iradesine nasıl saygısızlık yapıldığını, insanları nasıl ayrıştırdığınız, halka değil yandaşa hizmet anlayışını elbette siz daha iyi bilirsiniz. 18 yıllık iktidarınızda ülkemizin geldiği şu noktada bir başına bıraktığınız halkımız açlıkla, yoksullukla boğuşuyor. Bu halkı ciddiye almayan, sesini duymayan sizlersiniz. Cumhuriyet Halk Partisi yerel yönetimleriyle, meclisteki temsiliyeti ile tüm kademeleri ile halkın iktidarı için yürüyor.”


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum