Reklam
Reklam

CHP'li Soyluçiçek'ten Gelecek Partisi'ne ziyaret

CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

CHP'li Soyluçiçek'ten Gelecek Partisi'ne ziyaret
21 Şubat 2021 - 16:00
CHP’den Gelecek’e ziyaret var. CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci’yle bir araya geldi. Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen programda Soyluçiçek ve Demirci’nin yanı sıra her iki partinin ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Görüşmede Çayırova üzerine bir sohbet gerçekleştiren Soyluçiçek ve Demirci, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan CHP’li Soyluçiçek, şunları dile getirdi;

“HER ŞEY ÇAYIROVA İÇİN”
“Gelecek Partisi Çayırova ilçe Başkanlığı’na yaptığımız hayırlı olsun ziyaretinde gerek ilçe başkanımız Sayın Kaan Demirci ve tüm yönetimine nazik ve sıcak karşılamalarından dolayı misafirperverliklerinden dolayı hepsini yürekten teşekkür ediyorum. Çayırova için hep birlikte gönül bağı kuracağımız güzel günlere kısa zamanda kavuşmak dileğiyle Her şey Çayırova için.” Görüşme, Soyluçiçek’in Demirci’ye günün anısına hediye ettiği saatle ve çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum