Çiftçi'den Kızılay'a çiçekli ziyaret

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kızılay Haftası dolayısıyla Kızılay Çayırova Şubesi’ne ziyarette bulundu. Türk Kızılay’ının büyük fedakârlıklarla onurlu görevi yerine getiren Başkan Çiftçi, ziyaret sonunda Kızılay Çayırova Şube Başkanı Dr. Ali Öncü’ye çiçek takdim etti.

Çiftçi'den Kızılay'a çiçekli ziyaret
08 Kasım 2019 - 12:32

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kızılay Çayırova Şubesi’ni ziyaret etti. Şube başkanı Dr. Ali Öncü ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Çiftçi, 150 yıldır hizmet veren Kızılay’ın dil, din, ırk ayrımı gözetmeksizin savaş ve doğal afetler sonrasında insanların, barınma, beslenme ve sağlık gibi sorunlarına çare olan kuruluşlarının başında geldiğini söyledi.

ONURLU BİR GÖREV YAPIYORLAR
Büyük fedakârlıklarla onurlu görevi yerine getiren Türk Kızılay çalışanlarının milletimizden aldığı güç ve destekle dünyanın en ücra köşesindeki muhtaç insanlara yardım elini uzattığını vurgulayan Başkan Çiftçi, başarılı çalışmalarını yakından takip ettiği Kızılay Çayırova Şube Başkanı Dr. Ali Öncü ve yönetim kurulu üyelerinin haftalarını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Başkan Çiftçi, Kızılay Çayırova Şube Başkanı Dr. Ali Öncü’ye çiçek takdim etti.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum