DARES'te yeni başkan Hüsamettin Ergül

Kısa adı DARES olan Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nde yeni bir dönem başladı. Tek liste halinde yapılan kongrede Hüsamettin Ergül, Bekir Güven’den koltuğu devraldı. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yeni yönetimi tebrik ederken spora destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

DARES'te yeni başkan Hüsamettin Ergül
20 Haziran 2019 - 14:45

Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü, gerçekleştirdiği olağan genel kurulda yönetim değişikliğine gitti. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan kongreye Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve dernek üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan kongrede ilk olarak kulübün eski başkanı Bekir Güven söz aldı ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha sonra yeni başkan seçilen Hüsamettin Ergül selamlama konuşması yaparak, Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nü daha ileri taşımak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Kendisine bu görevi layık gören Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a da teşekkür eden Ergül, amaçlarının Darıca’da sporu daha geniş kitlelere yaymak olacağını belirtti.

BIYIK: “SPORA DESTEK OLACAĞIZ”
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da yaptığı konuşmada yeni başkan ve yönetimine başarılar dileyerek, “Darıca Eğitim Spor Kulübü’nün benim için özel bir yeri var. Sokakta oynayan çocukların sporla tanışmasını sağlayacağız. Spora her zaman önem vereceğiz ve destek olacağız. Sadece atletizm değil sporun birçok dalında başarılı çalışmalara imza atmak için çalışacağız. Yeni yönetimin bu konuda başarılı olacağına inanıyorum. Ben buradan bir kez daha bu kulübün kurulmasından bugüne kadar emeği geçen, katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DARES YÖNETİM KURULU
Hüsamettin Ergül (Başkan)
Ahmet Akçay
İlker Topal
Bilal Ulusoy
Ali Yurdakul
YÖNETİM KURULU
YEDEK ÜYELER

Halim Ceyran
Kemal Yılmaz
Ayhan Yılmaz
Mesut Abdulrezzak
Selçuk Koç

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum