Darıca'da kaptanlar gitti!

Darıca Gençlerbirliği’nde sıcak gelişme. Başkan Arif Gülen, takımın alacaklarını alamadıkları için antrenmana çıkmamasının faturasını kaptanlara kesti. Başkan Gülen, kaptanlık ve ağabeylik görevlerini yerine getirmediği gerekçesiyle Ferhat Çoban ve Fahrettin Bıyık’ı süresiz kadro dışı bıraktı.

Darıca'da kaptanlar gitti!
01 Kasım 2019 - 14:35 - Güncelleme: 01 Kasım 2019 - 14:54

Darıca Gençlerbirliği A.Ş., Soma maçı öncesi hareketli saatler yaşıyor. Alacaklarını alamadıkları için dünkü idmana çıkmayan ve Başkan Arif Gülen’i protesto eden takımda bugün kaptanlar Ferhat Çoban ve Fahrettin Bıyık süresiz kadro dışı bırakıldı.

GÜLEN, "AĞABEYLİKLERİNİ YAPAMADILAR"
Gülen, kaptanların ağabeylik görevini yapamadıkları için süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı. Bayrampaşa maçı öncesi takıma Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık tarafından 150 bin lira ödeme yapıldığını belirten Gülen, “Kimsenin kulüpten alacağı yok. Kadro dışı olayının para ile de ilgisi yok. Kaptanlar ağabeyliklerini yapamadı” ifadesini kullandı.

Fahrettin Bıyıklı da Ferhat ile birlikte süresiz kadro dışı kaldı. Tecrübeli stoper sezon başında Kırşehir Belediyespor'dan transfer edilmişti.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum