Darıca'da yürek burkan intihar

Bölgemizde gün geçmiyor ki yeni bir intihar olayı yaşanmasın. Yürekleri burkan olay dün akşam saatlerinde Darıca’dan geldi. İlçede bulunan bir kargo firmasında çalıştığı öğrenilen Furkan Celep (18), arkasında intihar notu bırakarak yaşamına son verdi.

Darıca'da yürek burkan intihar
24 Eylül 2020 - 09:46

Darıca’da ikamet eden Furkan Celep (18) isimli bir genç, arkasında yürek burkan bir not bırakarak intihar etti. Olay dün akşam saatlerinde, Darıca Piri Reis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerin bulunduğu alanda meydana geldi. Alınan bilgiye göre ailesiyle Darıca’da yaşayan ve bir kargo firmasında çalıştığı öğrenilen Furkan Celep, dün akşam saatlerine sosyal medya hesabından peş peşe 5 maddeden oluşan intihar notları paylaştı. Bu paylaşımı fark eden arkadaşları ve yakınları durumu hemen polise bildirdi.

KAYALIKLARDAN ATLAMIŞ
Polis ekipleri hemen harekete geçerek her yerde Furkan’ı aramaya başladı. Furkan’ın her yerde arandığı dakikalarda Darıca Pirireis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerde bir ceset olduğu bilgisine ulaşıldı. İtfaiye ekipleri falezlerden inerek cesedi Sahil Güvenliğe ait bota alınmasını sağladı. Yapılan incelemelerin ardından cesedin Furkan Celep’e ait olduğu ve gencin kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdiği anlaşıldı. Polis intihar olayına ilişkin soruşturma başlattı.


FURKAN CELEP ARKASINDA ŞU İNTİHAR NOTLARINI BIRAKTI

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • hasan
  1 ay önce
  Öncelikle Allah rahmet eylesin, bugün İyi Parti milletvekili gitmiş ailesini ziyarete. Yaptığı açıklamasında ailenin gayet standart bir yaşamının bulunduğunu merhum gencinde hayatla barışık olduğunu filan söylemişler. Ama ilginç bir açıklama yapmış Lütfü bey intihar sitelerinin olduğunu filan beyan etmiş acılı aile. Devletin bunu takip etmesi gerekiyor...
 • Ercan oda
  1 ay önce
  Gençlerimiz ne halde soran düşünen varmı
 • Onur
  1 ay önce
  Maalesef hocam,
 • Düzen Değişsin
  1 ay önce
  Bir gencin daha geleceği, ahireti yandı. Sen nası bi hale geldin Türkiye?