Reklam
Reklam

Darıcalı polislere Tipioğlu'ndan ödül

31 yılla aranan hükümlü O.K'yi Darıca'da parti verdiği villasında yakalayan polislere, Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu'ndan tebrik geldi.

Darıcalı polislere Tipioğlu'ndan ödül
01 Şubat 2021 - 17:29
Geçtiğimiz günlerde Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Türkiye genelinde ses getiren bir operasyona imza atmıştı. Hakkında 31 yıllık hüküm bulunan O.K. isimli şahsı Bayramoğlu'ndan parti verdiği villada yakalayan polislere, O.K'den 500 bin TL ve 400 bin TL'lik yat rüşvet teklifi gelmişti. 3 polis memuru, şahsı yakalayıp ayrıca rüşvet teklif etmekten işlem yapmışlar ve O.K, aynı gün sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

TİPİOĞLU'NDAN ÖDÜL
Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, 3 polis memurunu makamında kabul etti ve ödüllendirdi. Gerçekleşen programda Darıca İlçe Emniyet Müdürü Şaheser Şen de hazır bulundu. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tipioğlu, verilen hediyelerin sembolik bir değerinin olduğunu söyleyerek, "Asıl ödül, aziz milletimizin gönlünde yer almak" dedi. İstenen ve beklenen polislik anlayışıyla görev yapıyor olmanın ne kadar önemli olduğunun da altını çizen Tipioğlu, polis memurlarını alkışladı.

Kocaeli İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, polisleri makamında kabul etti

YORUMLAR

  • 0 Yorum