Reklam
Reklam

Darıcalı Tuhana'nın ailesi kızlarını arıyor

Darıca’da Çarşamba günü kaybolan Tuhana Kılıç’ın ailesi, kızlarına çağrıda bulunarak, “Kızımızdan 4-5 gündür haber alamıyoruz. Kızımızın her zaman arkasındayız, ona ulaşmaya çalışıyoruz, kızımızın geri dönmesini istiyoruz” dedi.

Darıcalı Tuhana'nın ailesi kızlarını arıyor
05 Eylül 2021 - 11:21
Çarşamba gününden beri kendisinden haber alınamayan Darıcalı Tuhana Kılıç’ın ailesi kızlarını bulmak için seferber olmuş durumda. Tuhana’nın babası Kenan Kılıç ve annesi Emine Kılıç, yaptıkları açıklamayla kızlarına ve kendilerine yardımcı olmak isteyen Gebzelilere seslendi. Kılıç ailesini MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir ve MHP Darıca İlçe Başkanı Yücel Bektaş yalnız bırakmazken, Özdemir ve Bektaş, MHP’nin mahalle ve bölge temsilciliklerini genç Tuhana’yı bulmak için seferber ettiklerini dile getirdi. Gazetemize konuşan Kenan Kılıç, “Kızımız Tuhana 16 yaşında Çarsamba günü saat 10.00’dan bu yana kayıp. Yaklaşık 4-5 gündür arıyoruz ve bir sonuca ulaşamadık. Herkesten yardım bekliyoruz. Bunla ilgili Beylikbağı’nda olduğunu düşünüyorduk. Bunun dışında birkaç yerden görüntü geldi ancak olumlu sonuç alınamadı. Son olarak 27-28 yaşında Kadıköy civarında olduğunu düşündüğümüz bir şahısla olduğu konusunda bir bilgi geldi ancak bundan da yüzde 100 emin değiliz.

“AİLESİ OLARAK HER ZAMAN ARKASINDAYIZ”
Şunu söyleyeyim her aile gibi amacımız kızımıza ulaşmak. Kaç gündür kızımızdan bir haber almak gayretindeyiz. İnşallah geri döner ve biz ailesi olarak her şeyi unutup yolumuza devam etmek istiyoruz. Bizden korkmaması lazım. Kızımız bizi tanıyor. Yapığı şeyden korkabilir ama şunu bilmesi lazım; ailesi olarak her zaman arkasındayız, onun geri dönmesini istiyoruz. Gebze’den çok fazla kişi bizi aradı. Herkes bize yardım etmeye çalışıyor.

“EMNİYET GÜÇLERİ SÜREKLİ YANIMIZDA”
Lütfen mümkün olduğunda çok net gördüğüne emin olanlar iyice bize tarif verebilecek olanlar bizi arayabilirse çok sevineceğiz. İyi niyetle benzetip arayanlar var, iyi niyetlerinden şüphemiz yok ancak kesin bilgi kızımıza ulaşmak konusunda bize daha yardımcı olacaktır. Sonuca ulaşmak için bizim de çok büyük çaba göstermemiz gerek. Bu şüphelendiğimiz şahısla da PUBG oyunu üzerinden bağlantı kurduğunu düşünüyoruz. Bize daha net sonuç verecek arkadaşlar ararsa seviniriz. Emniyet güçlerimizden, özellikle İzmit Çocuk Şube’den Allah razı olsun, sürekli yanımızdalar.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum