"Darıcalıların hayatını kolaylaştıracağız"

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile istişare toplantısı yaparak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

"Darıcalıların hayatını kolaylaştıracağız"
22 Temmuz 2019 - 16:31

Göreve geldiği günden bu yana Darıcalılar için çalışacaklarını, şeffaf belediyecilik anlayışıyla vatandaşın yararına adımlar atacaklarının altını çizen Muzaffer Bıyık, daha verimli ve kaliteli hizmet verebilmek adına başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile istişare toplantısı düzenledi.  Yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Başkan Bıyık, yapılması planlanan projeler hakkında da talimatlar verdi. Özellikle yaz aylarında öncelikli olan projeler konusunda hassas olan ve vatandaşlara dokunan çalışmalara öncelik verilmesini isteyen Bıyık, Darıca halkının hayatını kolaylaştırmak için çaba göstereceklerini de dile getirdi.

“SÖZLERİMİZİ TUTMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Darıca Belediye Başkanı Bıyık, “Darıca’mıza hak ettiği hizmetleri hızlı ve verimli olarak yapabilmek için bu tür istişare toplantılarına ağırlık vereceğiz. Vatandaşlarımızın bizlerden öncelikli olarak beklediği çalışmaları zaman kaybetmeden hayata geçirmeliyiz. Amacımız Darıca’da yaşayan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak. Darıcalı hemşerilerimiz bizlere sorunlarının çözülmesi için oy verdi. Bizler de onların beklentilerine cevap verecek çalışmaları hayata geçirmeliyiz. Vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmak için çalışacağız. Hepimize önemli görevler düşüyor. Vakit kaybetmeden bir an önce projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum