Denizli Köyüspor coşkuya hazır

2019-20 futbol sezonunda 1.Küme B Grubu’nda mücadele edecek olacak olan Denizli Köyüspor, futbolcusuyla, yönetimiyle, taraftarıyla bu hafta startı verilecek lige hazır.

Denizli Köyüspor coşkuya hazır
10 Eylül 2019 - 10:20

1.Küme B Grubu’nda mücadele edecek olacak olan Denizli Köyüspor, futbolcusuyla, yönetimiyle, taraftarıyla bu hafta startı verilecek lige hazır. Eyüp Gültekin başkanlığında yeni sezon kadrosunu oluşturan yeşil-beyazlı ekip, dış transferde 8 oyuncuyla anlaşma sağladı. Buna göre Mustafapaşa’dan Uğur Keskin, Tavşanlı’dan Özgür Avcı, Şemsettin Mazlum, Mustafa Çevik, Okan Özkan, Erhan Bolakar, Darıca Marmara Osmangazi’den Mustafa Temiz ve Darıca Martıspor’dan Atacan Atabey’i renklerine bağlayan yeşil-beyazlı takım, Metin Oktay Stadı’nda oynayacağı Derince Birlikspor maçıyla sezonu açacak.

GÜLTEKİN: ÖNCELİĞİMİZ CENTİLMENLİK
Tek düşüncelerinin sakatlıktan uzak başarılı bir sezon geçirmek olduğunu belirten yeşil-beyazlı ekibin başkanı, “Şampiyonluk gibi bir iddiamız yok. Rakiplerimiz ile başa baş mücadele edelim bu bize yeter. Önceliğimiz skordan önce centilmenlik. Grubumuzdaki tüm rakiplere saygı duyduğumuz gibi aynı saygıyı da onlardan bekliyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum