Dilovası'nda geçici güzergah uygulaması

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğünün Dilovası’nda yapacağı alt yapı çalışması nedeniyle geçici güzergah uygulaması yapacak.

Dilovası'nda geçici güzergah uygulaması
20 Kasım 2020 - 16:49

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSU Genel Müdürlüğü Dilovası İlçesi Liman Caddesi üzerinde alt yapı yenileme çalışması yapılacak. Araç trafiğine kapatılacak olan yol için geçici güzergah oluşturuldu.
 
ARAÇ GİRİŞİNE İZİN VERİLMEYECEK
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSU Genel Müdürlüğü Dilovası’ndaki Liman Caddesi’nin TEM otoyolu Diliskelesi girişi K8 ile 1009. Sokak arasında kalan bölümde alt yapı yenileme çalışması yapacak. 21 Kasım Cumartesi günü başlayacak çalışma, 23 Kasım Pazartesi gününe kadar sürecek. Çalışma süresince güzergahta araç geçişine izin verilmeyecek.
 
YENİ GÜZERGAH OLUŞTURULDU
İSU Genel Müdürlüğünce yapılacak çalışma süresince bölgeyi kullanan araçlar için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığınca geçici güzergah oluşturuldu. Çalışma süresince toplu taşıma ve sivil araçlar Liman Caddesi, D-100 Yan yol, 1009. sokak ve Liman Caddesi’nden oluşan geçici güzergahı kullanacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum