Dilovası'nda yollar kaymak gibi oluyor

Dilovası Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalar hız kesmiyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bozuk olan yolları sıcak asfaltla yenileyerek otoban gibi yaptı.

Dilovası'nda yollar kaymak gibi oluyor
12 Kasım 2019 - 11:53

Dilovası’nda bozuk yollara geçit yok. Dilovası Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde başlattığı sıcak asfalt çalışmasına Kayapınar Mahallesi ile devam ediyor. Ekipler, Başkan Hamza Şayir’in talimatı doğrultusunda mahalledeki ana caddelerde ve ihtiyaç olan sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, " ‘Yükselen Şehir Dilovası’ sloganı ile göreve geldiğimiz günden bu yana daha güzel bir Dilovası’nı inşa etmek için mücadelemizi sürdürüyoruz. İlçe genelinde bozuk olan ve ihtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarsa asfalt çalışmalarımız hava şartları el verdiği sürece devam edecek. Şehrimize yeni görüntü kazandırmak ve vatandaşlarımızın en iyi şartlarda yaşaması için çalışıyoruz” dedi.

MUHTAR KARA’DAN TEŞEKKÜR
Kayapınar Mahallesi’nde sürdürülen sıcak asfalt çalışmasından mutluluk duyan Kayapınar Mahallesi Muhtarı Mehmet Kara ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Başkan Şayir’e ve ekibine teşekkür etti. Muhtar Kara yaptığı paylaşımda, “Dilovası Belediyesi ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmaları kapsamında Kayapınar Mahallesinde sıcak asfalt çalışması yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kayapınar’da ana caddelerde ve ihtiyaç olan noktalarda yolları sıcak asfalt ile kaplıyor. Dilovası Belediye Başkanı Sayın Hamza Şayir, Başkanımıza ve Fen İşleri Ekibine teşekkürlerimi sunuyor ve başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum