Duraklı'da 'saha' mücadelesi

Gebze merkeze 40 kilometre uzaklıkta bulunan Duraklı’nın saha mücadelesi devam ediyor.

Duraklı'da 'saha' mücadelesi
15 Mayıs 2019 - 16:09

Gebze merkeze 40 kilometre uzaklıkta bulunan Duraklı’nın saha mücadelesi devam ediyor. Atıl durumda bulunan futbol sahalarının sentetik çim ile maç yapılabilir bir hale getirilmesini isteyen Duraklılı gençler, gazetemiz aracılığıyla siyasilere çağrıda bulunmuştu. Futbola hasret kalan gençlerin saha taleplerini 11 Nisan 2019 tarihli sayısında ‘Duraklı saha istiyor’ manşetiyle kamuoyuna duyuran gazetemiz, gençlerin mücadelesini takip ediyor. Dün akşam Sedat Yavuz öncülüğünde bir araya gelen Duraklılı gençler, izlenecek yol haritası hakkında fikir alışverişinde bulundu.

MUHTAR YAVAŞ DESTEKLİYOR
Gazetemize açıklamada bulunan Sedat Yavuz, “Sahamız, bir sahadan çok tarlayı andırıyor. Top oynarken düşüp bir yerlerimizi incitebiliyoruz. Bu yüzden sahanın yetkililer tarafından maç yapılabilir bir hale getirilmesini istiyoruz” diye konuştu. Bu arada gençlerin bu mücadelesine Duraklı Muhtarı Mehmet Yavaş da destek veriyor. Muhtar Yavaş, köylerine saha yapılana dek bu mücadelenin içinde olacağını toplantıda dile getirdi.

Gazetemiz Yenigün, 11 Nisan 2019 tarihli sayısında ‘Duraklı saha istiyor’ manşetiyle buradaki gençlerin isteklerini kamuoyuna duyurmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum