Ekrem Karahan'dan delege seçimi açıklaması

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan 8 Aralık Pazar günü yapılacak olan delege seçimlerine ilişkin bir mesaj yayımladı.

Ekrem Karahan'dan delege seçimi açıklaması
05 Aralık 2019 - 13:02

Karahan mesajında şu ifadelere yer verdi; "Demokrasi, değişim ve reform sloganıyla Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla güçlü bir teşkilatlanmaya giriyoruz. Bunun da ilk adımı delege seçimleri olmuştur. 2023 seçimlerine daha dinamik, daha güçlü ekiplerle girmek için delege komisyonlarını oluşturduk. Demokrasinin olmazsa olmazı seçimlerin ilkini delege seçimleri ile yapıyoruz. 

SEÇİMLERE BAŞLIYORUZ
Bu çerçevede 8 Aralık Pazar günü itibariyle ilçe teşkilatımızda tüm mahallelerimizin ilçe kongre delege seçimlerini tamamlamış olacağız. Delege seçimleri ile ilgili mahalle temsilciliklerimiz tüzüğümüz ve kongre yönetmeliğimiz dahilinde gerekli ilanları yapmak suretiyle yasal prosedürü tamamlamış ve seçimlere başlıyoruz.

OY KULLANMA İŞLEMİ 10.00'DA BAŞLAYACAK
Saygıdeğer  AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatımızın kıymetli üyeleri 5. olağan ilçe kongremize giden süreçte, 08 Aralık 2019 Pazar günü İlçe Teşkilatımızda 9 mahallemizin ilçe delege seçimleri yapılacaktır. Oy kullanma saati 10.00' da başlayıp,17.00'de sona erecektir. Davamızın yapıtaşı siz değerli AK Parti üyelerimizi, delege seçimlerinde oy kullanmak için Çayırova İlçe Başkanlığı binamıza bekliyoruz."


YORUMLAR

  • 0 Yorum