En çok okuyan öğretmen Yücel Boru'dan

Yücel Boru Fen Lisesi Coğrafya Öğretmeni Yusuf Karakuş, Gebze Halk Kütüphanesi'ni en çok kullanan ve en çok kitap okuyan öğretmen oldu.

En çok okuyan öğretmen Yücel Boru'dan
09 Aralık 2019 - 11:03 - Güncelleme: 09 Aralık 2019 - 11:58

Bölgemizin başarışlı eğitim kurumları arasında yer alan ve yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Yücel Boru Fen Lisesi, bir kez daha adından söz ettirdi. Yücel Boru Fen Lisesi Coğrafya Öğretmeni Yusuf Karakuş, Gebze Halk Kütüphanesi'nin en çok kullanan ve en çok kitap okuyan öğretmen oldu. Karakuş'un bu başarısı Gebze İlçe Halk Kütüphanesi Müdüresi Tevhide Buğan tarafından ödüllendirildi. Konu hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Yücel Boru Fen Lisesi Müdürü İsmail Boğa şunları dile getirdi;

"KENDİNİ YENİLEMEYİ AMAÇ EDİNEN"
"Okulumuz sadece öğrencilerine akademik eğitim veren bir devlet kurumu değil bunun yanında kendilerini sürekli geliştiren ve yenilenmeyi amaç edinen öğretmenlerin varolduğu bir mekandır. Gebze Halk Kütüphanesi'ni en fazla kullanan ve kitap okuyan coğrafya öğretmenimiz Yusuf Karakuş'a, teşvikleri ve emekleri için Halk Kütüphanemiz müdüresi Tevhide Buğan'a kurumum adına teşekkür ederim."

YORUMLAR

  • 0 Yorum