Reklam
Reklam

Gazeteniz Yenigün 18 yaşında

Gebze bölgesinin menfaatleri doğrultusunda yayın hayatını sürdüren gazeteniz Yenigün, bugün 18. yaşına ‘merhaba’ demenin onurunu ve gururunu yaşıyor.

Gazeteniz Yenigün 18 yaşında
19 Ocak 2021 - 09:20
Tarihler 19 Ocak 2004’ü gösterdiğinde yayın hayatı yolculuğuna ‘merhaba’ diyerek başlayan gazeteniz Yenigün, bugün 18. yaşına girdi. Kamu yararına yapıldığı zaman büyük keyif haline gelen gazetecilik mesleğini en doğru şekilde yapmanın onuruyla yeni yaşımızın heyecanını siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.  Öyle ki bu meslekte birinin derdine derman olmak, yazılmayanı yazmak, görülmeyeni görmek, sahibinin değil vatandaşın sesi olmak eli kalem tutan herkese nasip olmayan bir duygudur. Bu doğrultuda 18 yıldır siz değerli okurlarımızın teveccühünü alan ve Gebze bölgesinin en eski ve itibarlı yayın kuruluşları arasında bulunan Gebze Yenigün Gazetesi, yeni yaşını büyük bir mutluluk ve sevinçle kutluyor. 

İLKELERİMİZDEN TAVİZ VERMEYECEĞİZ
Yeni yaşımızda ve gelecekteki yıllarda taşıdığımız sorumluluk bilinciyle, ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğimize ve çıktığımız bu meşakkatli yolda yükümüz ağır olsa da yürümeye devam edeceğiz. Gebze Yenigün Gazetesi, sadece adını taşıdığı Gebze’nin değil, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nın tüm sıkıntılarını ve çözüm bekleyen konularını bir an olsun gündeme getirmekten çekinmemiştir. Ben değil biz bilinciyle hareket eden gazeteniz Yenigün, kentin yararına olan her çalışmanın yanında dururken, aleyhinde olabilecek durumlarda toplum algısı yaratmak adına kalemimizi sakınmadan haberlerimizi yapar ve yapmaya da devam edecek.

YENİ YER, YENİ HEYECAN
Yaklaşık 8 yıl boyunca Gebze Belediyesi karşısında faaliyet gösteren Gebze Yenigün Gazetesi dinamik ekibiyle beraber yeni yerine taşınmanın da ayrı bir heyecanını yaşıyor. Değişim iyidir felsefesinden yola çıkarak aldığımız bu karar doğrultusunda artık Gaziler Mahallesi, İbrahim Ağa Caddesi üzerinde bulunan İlker Çakır İş Merkezi’nin 1. Katında Gebze bölgesinin sesi kulağı olmaya devam edeceğiz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZA SÖZ VERİYORUZ
Gebze Yenigün olarak, gazeteciliğin onurunu koruyacağımıza, halkımızın sorunlarına ışık tutmaya, kentimiz ve bölgemiz için bir an bile olsa geri adım atmamaya, sizlerin sesi olmaya, doğruya doğru yanlışa yanlış demeye, yaşanan olayları en çabuk ve en doğru şekilde okurlarımıza aktarmaya yeni yaşımızda söz veriyoruz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir” sözüne duyduğumuz inançla yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Onurla, gururla nice 18. yaşlara…

YORUMLAR

  • 0 Yorum