Reklam
Reklam

Gebze Belediyesi'nde köklü değişiklik sinyali

Gebze Belediyesi yönetiminde köklü bir değişikliğe gidileceği ve başkan Zinnur Büyükgöz’ün önümüzdeki günlerde bu kararını kamuoyuyla paylaşacağı hem siyasi hem de medya kulislere düştü.

Gebze Belediyesi'nde köklü değişiklik sinyali
26 Temmuz 2021 - 09:08
Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün belediyede köklü değişim yapacağı iddia ediliyor. Daha önce bazı müdürlüklerde görev değişikliklerine imza atan Büyükgöz’ün bu sefer ‘A’ takımını da yenileyeceği konuşuluyor. Konuyla alakalı hummalı bir hazırlık içinde olduğu söylenen Başkan Büyükgöz’ün kararını Kurban Bayramı tatili sonrasına bıraktığı aktarıldı.

ANKETLERDE KÖTÜ SONUÇ
Geçtiğimiz yıl Ağustos ayının ilk haftasında sekiz müdürlükte atamalar yapan Büyükgöz’ün aradan geçen bir yıllık sürede yeniden köklü bir değişime ihtiyaç duyması gereksinimini anket sonuçlarına bağlanıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin on bir AK Partili ilçe belediyesi arasında yaptırdığı ankette Büyükgöz’ün direksiyonunda bulunduğu Gebze Belediyesi’nin beklenenin çok altında bir sonuç aldığı konuşulmuştu.

BAŞKAN YARDIMCILARI DA
Büyükgöz’ün değişim rüzgarından bu sefer dört başkan yardımcısının da etkileneceği aktarılan diğer bilgiler arasında geçiyor. Mevcutta iki siyasi iki de memur başkan yardımcısı bulunan Gebze Belediyesi’nde hangi isimlerle yol ayrılığına gidileceği merak ediliyor.

Haber; Uğur Saray

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • tekniker Ahmet
    1 ay önce
    İmar müdürü ve teknik başkan yardımcısı değişmeli. iki tane iş bilmez adam birbirini yiyor olan zaten ekonomik sıkıntıları olan gebzeli sanayici ve müteahhitlere oluyor.