Reklam
Reklam

Gebze Belediyesi'nde rotasyon iddiası

Gazetemizin geçtiğimiz haftalarda sütunlarına taşıdığı Gebze Belediyesi’nin yönetiminde değişikliğe gidilecek haberi, bugün yine sosyal medyanın gündemindeydi.

Gebze Belediyesi'nde rotasyon iddiası
16 Eylül 2021 - 22:32
Gebze Belediyesi’nde değişim rüzgarı esti iddiası siyasi ve medya kulislerin yine gündemine taşındı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında da sinyallerini verdiği değişikliğe bugün mesai sonrasında imza attığı iddia edildi. Henüz resmî bir açıklamanın yapılmadığı değişiklik kararının kimleri kapsadığı ve iddiaların gerçekçiliği merak konusu oldu. Bilindiği üzere Gebze Yenigün Gazetesi, belediye yönetiminde köklü bir değişikliğe gidileceğini yazmıştı.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gebzelii
  1 ay önce
  Bir yapamadılar gittiler
 • Naci Eryilmaz
  1 ay önce
  Çalışkan bir kadro gelmeli pelitli mahallesi yarısı hala ödün kömür yakarken yollarımız tarla gibi kirazpınar balmumu kavşağı 2 yıldır yıldır kaplumbağa hiziyla gidiyor çocuklarımız okula giderken çiğnenme tehlikesiyle karşı karşıya geliyor sizden ricamız yaya kaldırımı yapılmasını rica ediyoruz mahallemiz çok bakımsız çok maksatlı köy konağı bekliyoruz bu işler dururken cumhuriyet mahallesine yüzme havuzu yapılıyor yazıklar olsun