Gebze Belediyesi'nin müdürü haddini aştı!

Gebze Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Mevlüt Akbulut, skandalın altına imza attı. Akbulut, sosyal medya hesabından ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren paylaşımlar yaptı.

Gebze Belediyesi'nin müdürü haddini aştı!
30 Aralık 2019 - 12:32

Gebze Belediyesi’nde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Mevlüt Akbulut, ülkemizin kurucusu hakkında asılsız ve kabul edilemez iddialarda bulundu. Akbulut, Atatürk’ün mason olduğunu ileri süren ve mesnetsiz iddialar içeren paylaşımlar yaptı. Akbulut’un bu paylaşımları toplumun her kesimi tarafından tepkiyle karşılanırken, devletimizin kurucusu Atatürk’ün bir devlet memuru tarafından bu şekilde hakarete uğramasını toplumumuzun aklı ve mantığı almadı. Akbulut’un da yaptığı bu şuursuz paylaşımları nasıl savunacağı merak konusu oldu.

BELEDİYE SORUŞTURMA AÇACAK MI?
Öte yandan olayı sosyal medyadan öğrenen Gebzeliler, Gebze Belediyesi’nin bu müdürle alakalı bir soruşturma açıp açmayacağı konusunda bekleyişlerini sürdürüyor. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaretler yağdıran bu müdürle alakalı nasıl bir yaptırım uygulayacağı merak ediliyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum